Yaşanmış bir kürtaj hikayesi

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xsxeker pembe tarafından 11 Aralık 2007 başlatılmıştır.

11 Aralık 2007
    Konu Sahibi : xsxeker pembe
  1. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle selamlar hanımlar şimdi ben kürtaj yaptıran bi kadın olarak bişiler yazmak istedim:
    insan hiç yüzünü görmediği bi insana aşık olurmu onu kendinden çok sewermi?ben aşık oldum yüzünü görmediğim sesini duymadığım kokusunu hiç almadığım biricik ewladıma oldum bir insan hiç üzülürmü bu aşık olduğu insanın ölümüne üzülür çünkü ben çok ama çok üzüldüm eğer içinde filizlenen taptaze hayata aşık olduysanız çok ama çok üzülüyorsunuz eğer kaybettiğiniz o can ise onun ölümü ölümden beter gelio size.Eğer RABBİNDEN ve MELEĞİNDEN defalarca af dilediyse ve affedilmediğini biliyorsa o binlerce kez ölür annelik daha onun rahme düştüğünü anladığınız anda başlar ...yüreğiniz öyle bir yanarki yanar yanar da kimseler görmez yangınınızı ben daha görmeden sesini nefesini duymadan aşık oldum yawruma işlediğin günah günahların en büyüğüdür bilirsin susar yerini bilirsin cehennemin en kızgın en derin yerinede atsalar unutamazsın o acıyı bitmiyo öyle hemen unutulmuyo evlat acısı öyle büyük bi yükki taşıyosun omuzlarında hiç azalmadan tükenip bitmeden.soranlar var canın çok acıdımı diye yok arkadaşlar kardeşler insanın canı sadece onun rahminizden koparıldığı an canınız çok yanıyo ama bi anlık acı geçip gidiyo ama yüreğinizdeki acı var ya o hiç bir zaman geçmiyo onu özlüyosunuz aşık olduğunuz o canı kaybetmek üstelik bide bunu parayla siz yaptırıyorsunuz dünyanın en büyük vijdan azabıdır bu eğer vijdan sahibiyseniz içinizde yaşamaya çalışırsınız onun gidişinin hüznünü onun yok oluşunuzun hüznünü çünkü duyan herkes sizi kötü kadın ilan eder duyan herkes anne olmayı haketmeyen kadın ooluyorum öyle diil ben kendimden nefret ediyorum etmeyede dewam ediyorum şuan 6 aylık olucaktı...burdan kürtajı düşünen kaçtane kadın varsa şunu bilsin dünyanın enağır yükünü taşımaya hazırsanız yaptırın dünyanın en büyük yükü dikkatinizi çekerim eğer taşımaya hazırsanız yaptırın ben bunları yazarken neler hissediyorum bilemezsiniz rüyanızda bir bebeğiniz olur çok güzel kokar çok da güzel gülümser ya onu elinizden beyaz önlüklü biri alır kaçar yada uyanırsınız ve yanınızda o melek yoktur okadar zorkikarnınızda bebişinizle gittiğiniz hastanede 1 saat sonra hiç istemeden siz istemeden eşinizin zoruyla kollarınız bomboş çıkarsınızzz sen kalkar sıcacık ewine gelirsin o bir hastanenin çöp kovasında boylu boyunca yatar sonrada kimbilir nereye.......günahsız o meleklerin noolur günahına girmeyin ben yalvarıyorum yüce mevlama affet beni diye meleğimede beni affet derken gözlerimden yaşlar akıyo neydi benim meleğimin günahı neydi benim günahım allah hiç kimseyi bu duruma düşürmesin allah hiç kimseyi ewlatsız bırakmasın aç kalınır ewsiz yurtsuz kalınır ama ewlatsızlık....yalvarıyorum yapmayın her gece rabbime dua ediyorum beni affet nekadar zorlamış olsada kocamıda affet ve noolur o müthiş duyguyu tekrar yaşatbana hamile kıyafeti satan bi yerin önünden geçerken gözlerimi almıyorum yada hamile bi kadından ama kötü niyet diil hewes pişmanlık belkide benimde böyle olacaktı kıskançlığı bilmiyorum allahın selameti üstünüzde olsun umarım yazdıklarım örnek olur noolu beni kınamayın....:KK46:senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasizde benim gibi gözyaşı dökmeyin

2. 11 Aralık 2007
  3. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    söyleyecek kelime bulamıyorum canım,sen yaptığın hatanın geç de olsa fakına varmışsın ama iş işten geçmiş..umarım bir daha böyle bir acı yaşatmazsın kendine.....

4. 11 Aralık 2007
  5. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    dilerim allah hiç birinize yaşatmaz ben rahat bir nefes alamıyorum rahat ekmek yiyemiyorum dilerim bir kez daha yawrum olur yemin ederim öleceğimide bilsem doğururum

6. 11 Aralık 2007
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ınankı dıyecek çok sey var ama bize dusmez bızım senı kınamaya hakkımız yokki rabbım çok merhametlıdır o affederken bızlerde kım oluyoruz! bosuna kendını uzme olan olmus artık rabbım aynı hataya bırkez daha düşürmesin rabbım ınsallah tevbenı kabul edecek umıdını asla yıtırme en kısa zamanda yenıden annelık duygusunu yasarsın ınsallah...amin ecmain...selametle

8. 11 Aralık 2007
  9. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    çok sağolun kızlar ama yüreğimden ben ewladımın özlemini atamıyorum öğrendiğimde ona bi havlu almıştım mis banyolar yapıp misler gibi kokucaktı ve ben onu o yumusacık havluyla kuruliiycaktım nerden bilirdim eşim istemicek oysa benim tek dileğim ondan bi bebeğim olsun onun gibi güzel bi insan olsundu bende keyfi kürtajlara karşıyım rabbim affedicidir şüphem yok olamazda zaten ama dilerim meleğimede anlatır onu çok özlediğimi af dilediğimi ve pimanlığımı

10. 11 Aralık 2007
  11. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    canım sormak ne kadar doğru ama bağışla benim merakımı:eşin neden istemedi çocuğunu yaşının küçük olmasımı yoksa farklı bir şeymi var.çünkü her insan anne baba olmayı ister diye düşünüyorum???

12. 11 Aralık 2007
  13. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    istemedi nasıl bakıcaz daha erken ben her açıdan hazır olmalıyım fln dedi ve piskolojik olarak beni ikna etti aldırmayalım die çok yalvardım noolur yapmayalım die ama dinlemedi işin en acı yanı doktorun kontrole gittiğimde söylediği şey iki dakkada oldu bitti değdimi okadar ağlamana

14. 11 Aralık 2007
  15. hxuxzxuxn_yxixlxix

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    acıkcası bende merak ettım arkadasım ayıp olur dıye soramamıstım...:eek:

16. 11 Aralık 2007
  17. hxuxzxuxn_yxixlxix

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım bebegın ne kadarlıktı???

18. 11 Aralık 2007
  19. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    peki sen bu kadar rahatsız olurken onun tepkisi nasıl??
    rahat uyuyabiliyormu???