Yaşarken her gün ölüyorum..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Rap tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Rap
  1. Rap

Rap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçen yaz, bir senelik evli olan amcamın yanına gitmiştim.. bazı sorunlar nedeniyle düğününde bulunamamıştım, hem tatil hemde tanışma amaçlı 1 ay orda kalmaya karar verdim. Geldiğim gün havalanında beni amcam ve yengem karşılamıştı. Arabaya doğru yonelirken birisi çarpmıştı aniden gözüme telefonda konuşuyordu anlık bir bakışma oldu.. İçim titremişti.. ama gitmemiz gerekti. Çok istedim orda bir kaç saniye daha durabimeyi ama .. arabaya bindik, bir süre gecti herkez arabada olmasına rağmen hareket haline geçmemiştik '' hadi amca gitmiyormuyuz '' dedm. Onuru bekliyoruz dedi.. birileri daha vardı onlarla gelen, o sırada yengem '' kardeşim onur, gelir şimdi '' dedi ve aniden benim 5 dakika önce göz göze geldiğim kişi arabaya yönelip kapıyı acıp, pardon telefondaydım, hoşgeldin. dedi gülümseyerek cokca şaşırmış bir bakışla hoşbuldum dedim.. ve eve geldik.
    Benim geldiğim hafta, yengemlerin annesi memleketlerine gitmişti bu yüzden Onur, yengemin kardeşi bizde kalıyordu.. Evleri kücük olduğundan ben misafir odasında oda salonda kalacaktı. Her anımız beraber geciyordu ben o yengem amcam heryere beraber gidiyorduk denize, alışverişe, yemeğe.. O sürekli benimle ilgileniyordu hatta bu durumu amcam bşle farketmişti ve bu konu üzerine ' Onur uzak dur bak yiğenimden doverim seni ' diye bir espiri yapmıştı.. beraber gülüşmüştük..
    Bir kaç gün geçmişti ve birgün ben erken kalkmış, balkonda oturuyordum. bir süre sonra oda kalkmış yanıma gelmişti.. erkencisin dedi ve gülümsedi.. uyku tutmadı sorma dedim. uzunca baktı gözlerimin içine öyle bir bakıyorduki içimden birşeyler akıyordu sanki.. gülümsedim sadece. sen hep burda kalsana dedi ona kalamaycagımı okudugumu söyledim.. peki ozaman biz geliriz yanına deyip güldü. oturdu yanıma.. adeta kalbim yerinden cıkacak gibiydi her hareketi beni heycanladırıyordu ilk kez yalnız kalıyorduk.. cok tatlı bir gülüşü vardı. saatlerce yüz ifadesini izleyebilirdim.. Bana inat duygularıma inat gözlerimin içine bakıyordu.. tutamıyorduk birbirimizi artık ve o birden cıkışarak ' yaren, kendimden bile saklayamıyorum artık.. senden hoşlanıyorum ' dedi o an sanki diyeceklerini bilir gibiydim.. ama ben sustum ve o devam etti benden cok etkilendiğini en başından ilgi duyduğunu ama benim ne tepki vereceğimi bilmediği için acılamadığını söyledi.. dayanamadım ve duygularımızın karşılıklı olduğunu söyledim O'na.. sadece elimi tuttu.. ve biz ondan itibare bir ilişkiye adımımızı atmıştk.
    Günler geciyordu artık evin içinde belli etmemeye calışsakta yengem anlıyordu.. her anı heycan verici her bakışı can alıcı her öpüşü beni benden alıyordu.. herşeyiyle mukemmeldi o.. aşık olmuştum. gün içinde aşkını anlatıyor beni nekadar sevdiğini söylüyordu.. rüyadaydım sanki .. birgün beraber carkıya cıkmıştık amcam işteyken, el ele gezerken bizim alt komşu gördü. panikledik ve hemen bıraktık elimizi adam güldü. acaip korkmuştum amcam öğrenicek diye ve korktuğum başıma geldi, o adi adam yememiş içmemiş amcama yetistirmisti.. ama amcam cok hoş görülü biri olduğu için bana söylememiş karısına yani yengeme anlatmış yengemde bana söylemişti.artık aile içinde herkez bizim beraber olduğumuzu biliyordu.. iş ciddiye binince onur sozlenmek istediğini hep onun olmamı istediğini söyledi.. rüyaydı adeta herşey bukadar mukemmel gidemezdi kabul etmiştim hemen.. herşeyi tamamdıda ah birde şu internet takıntısı olmasaydı.. hergün mutlaka cafeye giderdi. kızardım napıyorsun sen internette diye oyun oynuyorum aşkım kafa dagıtıyorum gibisinden cevaplar alırdım. yapışkan bir sevgilide olmak istemiyordum bu yuzden birşey demiyordum artık bu duruma ama kafamada takılmıyor değildi.
    Son 1 hafta kalmıştı, ağlıyordum onu göremeyeceğim diye o bana beni hiç bırakmayacağını sadece sabretmemi istedi cunki bazı planları vardı akabinde benimle sözlenmeyi dusunuyordu. sadece sabret aşkım diyordu.. beni teselli ediyordu.
    Son bir kaç gün kalmıştı artık yakınlarımla vedalaşmam gerekti onurunda cok sevdiği bir kuzenime gittik biz icerde kuzenle ilişki hakkında kaynatırken o pc ile uğrasıyordu her zamanki gibi .. burda bari yapma onur bırak şunu hergun nettesin zaten diyordum oda askım napim sizin muhabbetiniz beni baydı felan diyordu.. o sırada telefonu caldı ve dışarı cıktı bende nette neye bakıyor diye merak ediyordum hep zaten fırsattan hemen pc başına geçtim ve email sayfası acıktı iş yerinden bir kac emaili vardı tam kapatıyordum bir başlık carpı gozume '' ya nerelerdesin '' yazan bir başlıktı... noktasına virgulune kadar hatırlıyorum yazılanları..
    '' Ya aşkım nerelerdesin ne zamandır girmiyorsun nete cok özledim seni bitanem lütfen beni ara '' hemde bir kısa bir zaman önce atılan bir emaildi o bana 1 sene once bir ilişki yaşadığını söylemişti hoş bu ilişkimiz esnasında atılan bir emaildi şok olmutum nasıl olurdu başkası nasıl aşkım yazabilirdi nasıl nasıl diye kendimi sorgularken o girdi iceri ağlıyordum emaili gordugumu hemen anladı aşkım yanlış anladın o benm sevgilim değil silmeyi unutmuşum cok salak bir kız taktı bana gibi bir savunmaya gecti.. nete niye bukadar takıldığını şimdi daha iyi anlıyorum onur deyip gitmeye kalktıgımda yalvarmaya yemin etmeye başladı ve işin ciddiyetini anlayınca gercekleri söyledii
    bu kızla 2 aydır netten cıkıyormuş sevmıyormus sadece zaman gecırmek ıcınmış simdi sadece ben varmışım sadece sen sen sen diyip ağladığı hala gözümün önünde.. inanmadım ona ayrıldım. oysa ben onunla herşeyimi vermiştim ruhumu bedenimi.. ama o benim hayallerimi yıkmış güvencimi sarsmıştı.. artık guvenmıyordum ona. ayrılmıştık..
    Gideceğim gün bana ağlayarak '' Yaren ben 21 yıldır senin yüzünü görüyorum ruyalarımda seninle yatıyorum seninle kalkıyorum yapma nolursun bunu bana son bir şans lutfen ' diye yalvarıyordu bende ağlıyordum aşıktım ona deli gibi yapamıyordum ama gururum el vermiyordu bana bunu yapmamalıydı benimle beraberken netten birisini nasıl idare edebilirdi. ona dokunmasada aşkım diyordu arıyordu kimbilir belkide.. artık olamazdık eskisi gibi.. Kalbimi orda bırakmıştım gelirken tum yol boyunca agladım.. eve geldiğimde gözlerim şişti adeta annem ağladın mi sen diye sordu hemen, bir bahane uydururarak gecirmiştim..
    defalarca aradı beni mesaj attı cevp vermedim en sonunda dayanamadım ve ' ne istiyosun ' yazdm ' seni ' yazdı sadece.. 7 ay oldu ve beni ona deli gibi aşiğim herseyı denedim başkasını sevmeye calıstım olmadı unutamıyorum herkezde onu görüyorum gururuma yenik düşemiyorum olmuyor.. onsuzda olmuyor.. bir gün bile atlamadan hergün arıyor benii coğu kez kaldırmıyorum.. artık ben bir care arıyorum napacağımı bilmiyorum ona guvenmıyorum artık .. anlayacağınız her iki yolun sonuda çukur.. eskiden zevk aldığım şeyler bile şuan cok rutinleşti tadı tuzu yok yaşamanın..
    Onurumdun sende onursuz cıktın.

2. 18 Nisan 2009
  3. ilunga

ilunga Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım yaa işte hayal kırıklıkları kalp kırıklıkları insanı o hale getiriyor...aslında çocukça bişi onun yaptığı...belki bi daha yapmıcak ama sen güwenemiosun dimi...allah sabır wersin olanları silip atamazsın kafandan ama oyalanmaya çalış gez,toz,derslerinle arkadaşlarınla ilgilen...kendini ona bağımlı hale getirme canına yazık...numaranı değiştir,o aklına geldikçe uğraş bul kendine...içinde büyümesin...7ay olmuş hala acı çekiosun...inan bana değmez karşına daha kimler çıkacak ona takılıp kalma...kendini düşün daha çok gençsin...

4. 18 Nisan 2009
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yazik olmus ikinize de,,

6. 18 Nisan 2009
  7. toprak_0782

toprak_0782 Guest

canımsın yaaa çok üzüldüm,ikinizin yaşıda daha küçük bence bi şans daha ver,eger seni her gün arıyorsa hala istiyorsa bi şans daha hak ediyo bence,yaptıgı çok ayıp ve güvenin sarsılmış belli
    fakat sende unutamamışsın,bir daha yapmıycaksa sana söz veriyor ve güven saglıyosa bi şans daha ver derim

8. 18 Nisan 2009
  9. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    her aşk 2. bi şansı hak eder bence mantığın olmaz desede kalbin hala deli gibi onu istiyor madem unutamadın neden bu kadar gurur yapıosun ?
    7 ay uzun bi süreç gerçekten pişman olmasa hala peşinde olmazdı diye düşünüyorum ayrıca sanal bi sevgili eli eline değmemiş gözü gözüne değmemiş bence bu real aldatmadan çok farklı eğer senden sonra başlasaydı bu ilişkiye yinede dönme diyebilirdim belki sana fakat senden önce başlamış bi olay belki bitirecekti fırsatı olmadı bunları bilemeyiz. :nazar:
    ama tek bildiğim bu korkudan sonra bidaha böyle birşeye asla teşebbüs edemez eğer gerçekten değerini anladıysa ve seni seviyorsa :1no2: hoş dediğim gibi sevmeseydide 7 aydır peşinde olmazdı a.s.

ölümlü dünyada bugün varız yarın yokuz hata yapmayan insan varmı ? neden bi hata yüzünden ikinizide mutsuz ediosun anlamadım Aşkta Gurur Olmaz tatlım :teselli:

10. 18 Nisan 2009
  11. TILSIM4754

TILSIM4754 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canımın ıÇı gerÇekten zor bır karar senınkı. AŞkta mantık arama kaybedeceklerını ve acılarını dÜŞÜn. 7 ay kımıne gÖre kısa kımıne gÖre uzun bır sÜre. Ama unutmak ıÇın ÖmÜr yetmez bazı zamanlarda... Acının ılacı o Şuan senın ıÇın. Bence bır Şans daha ver bellı kı deĞerlısın onun gÖnlÜnde bu deĞerını baŞka ellerde bulamayabılırsın de... Sevgıler...

12. 18 Nisan 2009
  13. Princess

Princess Guest

off çok üzüldüm..
    ama aklım seni bu kadar seven birinin nette zaman geçirmek için başkasıyla takılmasını almıyor.
    eğer barışırsanız iş ciddiye binecek gibi.. söz,evlilik vs..
    o zaman da böyle yaparsa ya??
    bişi diyemedim ama verdiğin karar hayatını etkilicek ona göre davran..
    unutabiliyorsan ilk seçeneğin bu olsun...
    bide ben de şunu ekleyim,
    yeterki onur'suz olmasın aşk..

14. 18 Nisan 2009
  15. Rap

Rap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ınanın yapamıyorum artık ben. bunları yazarkende hiçkırıklara boğuldum ..
    yorumlarınız için tşk ederim.
    Şans vermek istiyorum ama onunla konusurken bunu yapamıyorum hep eskiler aklıma geliyor, hadi şans verdim diyelim sözlendiğimizde veya ileriye dönük bir karar aldığımızda tkr yapmayacağını nerden bilebilirim.. diyorum ya güvenmek istiyorum ama yapamıyorum.