yasasin, hamileyim ama bir sorun var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yesilay tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

28 Aralık 2008
    Konu Sahibi : yesilay
  1. yesilay

yesilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    yasasin, hamileyim ama bir sorun var. bu benim ucuncu cocugum olacak allahin izniyle benim iki oglum var dunya tatlilari ama kiz cocuklarini cok sevdigim icin bi kere daha sansimi denemek istedim ama bundan esim habersizdi. o ucuncu bir cocugu istemiyor. maddi yonden hic bir sikintimiz yok, aile ic huzurumu ise cok guzel cok mutlu bir aileyiz. sorun esim bu bebegi istemeyece napicam ben simdi. simdilik daha onceki yaptigin negatif cikan testi gosterip hamile olmadigimi soyledim peki bundan sonra napicam. bana bir fikir verin lutfen. esim buyuk ihtimalle cocugu aldir diyecek ama belli bir sure gecince o da kabul eder hemde benden cok sever eminim. kizlar boyle gizli kapakli cocuk sahibi oldugum icin bana kizmayin lutfen bu bebegi coook istiyorum bana yardim edin...

2. 28 Aralık 2008
  3. gamze_22106

gamze_22106 Kimin Adı PELİN! Kızımın Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Canım öncelikle tebrik ederim... Gizli kapaklı da olsa süper bir duygudur eminim. Bence eşin aldır demiycektir. Senin kadar mutlu olacaktır. Ama geciktirmeden usulünce söylemek lazımdır diye düşünüyorum. Tabi hamiş anneler ve anne olmuş bayanlar daha yardımcı olurlar sana.... Yine de tebrik ederim... Allah analı babalı büyütsün... Kucağına almayı nasip etsin... hihoyyyt

4. 28 Aralık 2008
  5. yesilay

yesilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    cok tesekkur ederim gamzecim ama esimin tepkisinden cok korkuyorum...:çok üzgünüm:

6. 28 Aralık 2008
  7. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrik ederim gözün aydın..rabbim tamamına erdirsin

8. 28 Aralık 2008
  9. gamze_22106

gamze_22106 Kimin Adı PELİN! Kızımın Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ya çocuk sahibi olmadığım için tam anlamıyla birşey söyleyemiyorum. Ama bi hatırla ilk baba olacağı zaman ne kadar sevinmiştir... sayısı önemli değil( maddi sorunlarınız da yokmuş ) gerçi kız ya da erkek farketmez ama kalabalık bir aile.... nekadar güzel bence çoookkk mutlu olacaktır....

10. 28 Aralık 2008
  11. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    ya bu da erkek olursa :jeyyar:

12. 28 Aralık 2008
  13. Mozijiku

Mozijiku Editör Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrik ederim cnm bnm. Yaşasın yeni bir melek daha geliyor. Cnm hiç sanmıyorum eşinin aldır felan diyeceğini. mutlaka bu duruma oda alışacaktır. Allah kucağına almayı nasip etsin tatlım :)

14. 28 Aralık 2008
  15. EU3

EU3 Guest

bncesöylemeyın sole vakıt gecsın aldıramıycagız zaman gelın sankı sızde yenı ögrenmış gibi yaparsınz eger eşinizn tepkıısndne çokkorkuyosanız tabıkı en iyisi söylemek ama eşininz daha sonra sevecegını sevınecegını dusunuyosanız sıkıntımzda yok dıyosunz eşinizkızack dıeyde bebgın canına kıymaya hakkınz da yok

16. 28 Aralık 2008
  17. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    tebrikler canım.eşinin aldır demeyecegini düşünüyorum bende...niye desin ki,maaşallah ailevi bir sorun da yokmuş,maddiyatta iyiyse neden aldır desin canım.demez demez aksine belki de sevinir nerden biliyorsun.bence söyle gitsin ucunda ölümmü varda bu kadar korkuyorsun Allahaşkına.

18. 28 Aralık 2008
  19. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    allah evlatlarını size bağışlasın. bir çocuk dünyaya gelirken önce allah, sonra da anne ve baba rızasıda olmalı. eşinizden bunu saklamanız bence çok hoş bir davranış değil. eşinizle konuşup bu bebeği ne için istediğnizi. kız cocuga dair özlemlerinizi ona güzel bir şekilde açıklamanız daha uygun düşecektir. çünkü o da baba olacak. onu bu duruma hazırlamanız gerekiyor.a.s hayat arkadaşınızdan böyle önemli bir olayı nasıl gizleyebiliyorsunuz.?.:1shok: belki daha sonra öğrenince size tepkisi beklemediğiniz şekilde olabilir. size tavsiyem biran önce açıklayın eşinize. babalık duygusunu yaşayan bir erkeğin zaten aldır diyeceğini zannetmiyorum.. a.s