Yaşı benden küçük

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Benim otuzumu aştım ve hala bekarım.2005ten beride bir arkadaşlığım olmadı.Aşk nasıl bir duyguydu unutmak üzreyim:)Gelelim problemime beğenilen vede ilgi gören biriyim.Ama genelde ilgi gösterenler çoğunlukla benden küçükler 4 yaş veya 6 yaş farkla bazen isyan ediyorum nerede yaştaşlarım diye:)bir arkadaşım benden 6 yaş küçük ve evlilik düşünüyor.Arkadaşım diyorum ben ona dost gibiyim yaştan dolayı ,o beni tanıdıkça evliliği düşünmeye kadar getirdi.Sevgili hiç olmadık.Ben her daim yaşı öne sürüyorum.O ise ikna çabalarında,ben bu kadar farkın problem olacağı düşüncesindeyim sizce doğrumu düşünüyorum?

2. 29 Aralık 2008
  3. canım benim halamın eşi kendinden 8 yaş küçük.erkekler genelde kendinden olgun kadınlardan hoşlanıyor.zaten 25'ini geçmiş bekar erkek bulmakta zor.şayet aşk varsa karşındaki insanda yeterli olgunluktaysa neden olmasın??

4. 30 Aralık 2008
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

Anlaşabiliyorsanız eğer yaş farkı o kadar sorun değil bence
    Sevgiliminde annesi babasından büyük ama maşallah çok iyi geçinip gidiyorlar.
    Önemli olan erkeğinde sizin kadar olgunlaşmış olması

6. 30 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Düşünceleri kendisi olgun fakat ilerisini düşününce sanki ben erken yaşlanacağımda çıtır sevdası olup aldatır gibi düşünceler geliyor aklıma

8. 30 Aralık 2008
  9. aldatacak adamın içinde varsa aldatır canım .yaşla falan ilgisi yok aldatılmanın.hakkında hayırlısı olsun diyim ne diyim..
    aranızda kaç yaş fark var ki sen kaç o kaç yaşında?

10. 30 Aralık 2008
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    İçinize sinmiyorsa bu yaş farkı bence hiç başlamayın.Otuzu aşsanız ne olacak ki?Önemli olan sizin kendinize uygun gördüğünüz birini bulmanız.Ben bir erkeğe güvenmem doğrusu.Sonra bu durumu başınıza kakmayacağı ne malum?:sm_confused:

12. 30 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

haklısın aslında erkeğin sağı solu belli olmaz.İçime sinmiyor evet öncedende geldi başıma 4 yaş küçüktü benden ki onu çoook sevdiğim halde istemedim.O zaman ben 24 o 20 idi.Offff yaaa:KK43:(neden hep benzer durumla karşı karşıya kalıyorum ki:KK43:sanırım yaşıtlarım bekar olarak azınlıkta denk gelme ihtimali yüzde olarak düşük ondan bu durum tekrarlıyor.

14. 30 Aralık 2008
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Küçük gösterdiğinizi düşünüyorum.Bu büyük bir avantaj.Bence hiç acele etmeyin.İçinize sinseydi,bu durumu takmasaydınız deneyin,derdim.Erkeklere güvenemiyorum.Elde edene kadar her türlü taklayı atarlar,sonra işlerine gelmedi mi bir bir eleştirirler sizi.Hiç mi yok karakter sahibi,net erkekler?Elbette var,ama onu anlamak size düşüyor bu durumda.a.s.

16. 30 Aralık 2008
  17. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bence arada aşk, sevgi, saygı varsa yaşın pek bi önemi yok.
    ama tabi yinede size kalmış bişey, hakkınızda hayırlısı olsun

18. 30 Aralık 2008
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yaştan önce okdr önemli olan şeyler varki cnm...herşeyde anlaşabilcegini düşünüyorsan yaş önemli deil bence..senden büyük olupta dengesiz olcagına küçük olsun adam olsun..