Yaşım 20 ama ruhum 40 oldu sanki :(( Özüme dönemiyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eeesss tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : eeesss
  1. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaslar bazılarınız beni hatırlayabilir yine yazmıstım sorunlarımı bu kez yine bi sorun çok sacma ve basit ama sorun iştee onun için kavga etmeye sebep bi sorun...eşim haftada 1 gün izinli.sabah işlerini halletti faturalar falan sonrada gezmeye cıkacaktık öyle konusmustuk ama kendisini bıraksam aksama kadar uyur.karımla cıkıp gezeyim demez.tüm gün boyunca bile uykum var diyip gülüp gülüp beni sinir etti.neyse indik çarsıya geziyoruz önce bi cafeye gittik bişeyler içtik ordan cıktık yemek yiyeceğim bi lokanta bakıyoruz.baya ilerledik bu tüm lokantaları gectik dedi bende sen biliyosunda götürüyosundur diye ses cıkarmadım.bi lokanta vardı ama kötü biyer hayatım bu tarz yerlerde iyi yapmıyolar dedim neyse orayı gecikk bi yere doğru ilerlerken hayatım geldik bi gün burayada hep yanık çıktıya yediklerimizi dedim.sadece buu haksızmıyım ben lüks restorant istemiyorumki karnımı doyursun yeter.vayyy 2 yer gectikyaa bu bi sinirlendiki anlatamammsuratı astı agzından laf cıkmıyo.tuttu beni tekrar geri döndük baya gittik bi lokantaya girdik yedikk.oda sinirli sinirli.garsonlardan cıkarıyodu nerdeyse sinirini.bunda bu kadar kızacak ne var anlamadım.lokantadan cıktık.hiç bi yere ugramadan direk eve gittik.gezdirmedi beni bi yemek yedik direk eve.oda agzımdan burnumdan geldi zaten ne anlamı var...olay bu anneme bile anlattım o bile oınun canı kavga yaratıp eve gidip uyumak istiyodu işte yaptı dedi düşünün...eve geldik 5 de bi yattı daha kalkmadı tabi benlede h,iç konusmuyo.sabah yanıma geldiğin hatırlıyorum tam kendimde değilim bilinçli konusmuyorum uykumda yani yalandan geldi bana dolaptaki süt bozulmus içtim dedi bende uykulu uykulu içmeseydin dedim.ya bana bişey olsaydı dedi bende sana bişey olmaz dedim.sonra sarılmaya öpmeye basladı bende öf büff yapıp döndüm arkamı yattım sonra üstünü giymiş kapı sesiyle uyandım.işe gitti.oo alıskın değildi benim böle tavırlarıma ben o bana bagırıp cagırsada hep barısıp yelkenleri suya indiriryorum ya gene öyle düşündüü.o kızsın kırsın gelsin öpsünn benn de sarılayım hemen bunu istediama olmayınca bozuldu.ilk defa tavır yaptım ona.diyeceksinizki ne var bunda bu kadar cocukmusunuz ama öle olmuyo işte ben 20 o 27 yasında ama o cocuk gibi ben sanki 40 yasında oldu ruhum onun yüzünden ne zaman beni gezmeye cıkarsa hep böle agzımdan burnumdan getirip eve getiriyo çok yoruldum bu ilk değilkii.kaçıncıı...dün yemek yerken insanlara baktım ne kadar mutlu bağımsızyasıyolar ya arkadaslarıyla ya eşleriyle geziyolar ne güzel.gözlerim dolduu zor tuttum kendimi ben ise onun yanında kasılarak geziyorum ama söle oturayım kızmasın aman biri değmesin gecerklen kızmasın :KK43: ya hep böle işte hep bölee kırıyo ediyooo sonra gelipsarılıyo ama benim ruhum böle cok yoruluyo cok konustum karsıma alıpama gene aynı gene aynı şimdi ben ne yapayım aksam eve gelir büyük ihtimal bişe olmamıs gibi davranır.sizce bu tavrıma devam edeyimmi??? biraz anlasın ne yaptığını diyee..bi akıl verin arkadaslar.........

2. 13 Mayıs 2009
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım erkeklerin arada böyle terellelileri tutuyor,fazla takılmamak lazım.Sonuçta hatasını anlamış,tamam seni kırmış ama tartıştığınız konu dünya meselesi değil,büyütüp,arkanı dönerek gerginliği uzatma derim ben.
    Evlilikte hep bir taraf alttan almazmı zaten
    bugün sen onu alırsın,yarın o seni alır
    Yaptır şimdi bulunduğunuz yerin en iyi restorantına 2 kişilik rezerve
    Bayılsın paraları aklı başına gelsinkaydirigubbakcemile3

4. 13 Mayıs 2009
  5. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    238
    Seni anlıyorum canım hemde çok iyi...:1hug:
    Eşinin yanında sanki yabancı gibisin.. aman şöyle yapıyım
    Aman şöyle gülüyümde surat asmasın.. hep aklımda aklımda diye geziniyorsun işte
    Hiç rahat değilsin, şöyle içinden gele gele hiçbişeyi yaptırmıyor...
    Sanki yapılması gereken bir görev gibi dışarı çıktınız yemek yedirdi geldiniz...
    Oda binbir tafrayla.. alışverişe gitsen diken üstünde aman çabuk yapıyım vs...
    Benim tavsiyem.. kendinden artık çok verme..
    Ağırlığını koy.. sen onun davranışlarını es gecersen..
    O hep daha daha dahadaaa fazlasını isteyecektir...

6. 13 Mayıs 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    annenize niye anlatıyorsunuz eşinizle sorunlarınızı.
    çok yanlış bence.

ayrıca ne demek biri geçerken değecek diye geriliyorum, kızmasın diye.
    poşete koyup elinde taşısın o zaman sizi.
    biri değdi diye size mi kızıyor?
    siz de özür mü diliyorsunuz yoksa?
    merak ettim o andaki tepkinizi..

8. 13 Mayıs 2009
  9. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    inş.düzelir eşiniz siz biraz mesafeli durun tavır yapın bakalım belki aklı başına gelir...

10. 13 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

biraz tavrını koy..işlerin hep böyle yürümeyeceğini anlasın.sen hep barışırsan o da derki ben yapacağımı yapayım nasılsa bi sarılmakla barışır..bedelinin olduğunu anlasın yaptığı davranışların,iyi yada kötü...

12. 13 Mayıs 2009
  13. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canim seninkide tipik kacan kovalanir seyisi olmus =) yüz vermeyince anliyo hatasini, iyi verme sende..

dozunda yap, konusunca surat yapmadan cevabini ver fakat fazlada yüz verme bakalim neolcak, yani "sirf bunun icin surat asiyorsun" da diyemesin..umarim anladin..

büyütmeyelim erkekleri gözümüzde bukadar, rahat ol sende, o kizacak diyede hareket etme kendi bildigin dogrulari yap, sonucta sahibin degil ikinizde esitsiniz, esin o senin.

14. 13 Mayıs 2009
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Ortada hiçbirşey yok..
    Tabii ki birlikte vakit geçireceksiniz ama istemiyorsa da çık kendin gez, o yatsın uyusun..

Eşler yapışık ikizler değildir.

Bir arkadaşım var, vazo almış olmamış değiştirecekmiş, değiştirmek için eşinin izin gününü bekliyor, neymiş eşiyle gitcekmiş, yoksa zevk alamazmış, ay dedim ne kıymetli kocalarınız var ya, kocanız olmadan tuvalete gidemiceksiniz nerdeyse...Ay napalım biz birbirimize aşığız diyor..Hee hee mutlaka öyledir dedim..

Neyse konu bu değil de, kurallar koymayın, yeri gelir izin gününü uyuyarak geçirir, yeri gelir gezerek, uyuduğu zaman da sen arkadaşlarınla takıl, zorlama onu....

16. 13 Mayıs 2009
  17. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Tabii ki birlikte vakit geçireceksiniz ama istemiyorsa da çık kendin gez, o yatsın uyusun..

Buda dogru bak.
    Uykusu varsa adam cok calisiyorsa zorlamanin alemi yok.

nasilsa zevki cikmicak zorla olunca bir sey. Ama yinede bukadar büyütmesine gerek yoktu

18. 13 Mayıs 2009
  19. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ESMERALDA okdara cok sey yasadıkki biyere kadar ailemden gizleyebildim uzaktan anlasılmaz hiçbişe biz cok sorun yasadık ve ailemde herseyi öğrendiii...evet osokakta yürürken biri deyse gecse onada kızarr