yasindaki ogluma ne oluyor ?

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve aysima81 tarafından 27 Aralık 2007 başlatılmıştır.

27 Aralık 2007
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kizlar benim uc yasinda bi oglum var.cok seker ama bi sorunumuz var bilgisi olanlarpaylasssin lutfen.oglumu tasinirken bir gun amcasina emanet ettik.sonra amcasininda kiz arkadasi var.neyse bunlar yattiklari odada yatirmislar oglumu.ordan geldi eve cocuk soyunmaya ve kiz bebeyiyle beraber yorganin altinda kiz bebeyini opmeye basladi bu uc aydir devam ediyorum tepkisiz kaldim unutsun diye ama devam ediyo ya cocuguma ne oldu ne yapicam nasil duzelicek yardim istiyorum bunu cok sik tekrarlar oldu yardim istiyorum lutfen

2. 27 Aralık 2007
  3. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Canim kesinlikle ihmal etmeden cocuk psikologuna gotur sanirim durum ciddi 3 aydir devam etmesi basit bisey olmadigini gosteriyor.:teselli:
    Galiba amcasi ve amcasinin sevgilisi cocugun yaninda iliskiye girdiler ve cocukta bundan etkilendi.:kızgın:
    Olumlu haberlerini beklerim.

4. 27 Aralık 2007
  5. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende uc aydir onu dusunuyorum tepkisiz kaldimki unutur dedim ama unutmuyo .dedigin gibi yardim almayim sanirim.:çok üzgünüm:

6. 27 Aralık 2007
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sanirim senin dedigin gibi oldu sanirim.sadece dillendiremedim burda .dedimki benmi abartiyorum yoksa .ama sizlerin yorumuyla olmadigini anliyorum.cok sagol paylasimin icin canim .esimle konusmam lazim.sanirim bu konuyu .:çok üzgünüm:

8. 27 Aralık 2007
  9. Fahriye

Fahriye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Canim, bunu tahmin etmek pekte güc degil. 3 yasindaki cocuk ne görürse onu uygular...Amcasi ve kizarkadasi yasi ufak diye onun yaninda sevismislerse..bebeginde o manzara kafasina öyle bir yerlesmis ki, her bos zamaninda bu hareketleri yapiyor demekki...Oglunu uzun zaman yalniz birakmamaya calis ve oyalanacak birseyler yapin beraber...

Insallah, yakin zamanda hafizasindan silinir gördügü görüntü...

Ya da diyorum..TV`de sizlerin olmadiginiz bir an bir görüntü mü gördü acaba...Almanya`da belli bir saatten sonra, TV`ler cocuklar icin hic uygun olmuyorda...

Dedigim gibi, kafasini mesgul edecek oyunlar oyna...Mesela;puzzle, memory...vs gibi

10. 28 Aralık 2007
  11. utkuss

utkuss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunu bebişin yanında yapmaları hiç hoş deil çok kısdım:KK43:(((
    çocuk kaç yaşında olursa olsun yanında konuşmalara davranışlara hareketlere dikkat edilmeli...amcası ve kız arkadaşı çok düşüncesizmiş:KK43:(((
    bir uzmana danışmanı tavsiye ederim..

12. 28 Aralık 2007
  13. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    hemen onların günahını almayalım cocuklar o yasta cinsellikle tanısıyorlar zaten ister inanın ister inanmayın benim de kuzenim kısa kollu giysem bile gelir oksar beni sürtünür falan yanlıslıkla da olsa kesfedip zevk alırlarsa yapmaya dewam ediyorlar bu bir gercek zamanla unutacaktır

14. 28 Aralık 2007
  15. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.Bence devam ederse bir uzmana danışmakta fayda var:1no2:arkadaşın çocuğuda benzer bir olay yaşamıştı:nazar:

16. 28 Aralık 2007
  17. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim biz bu davranisi amcasinda kaldigi gunun ertesi gunu eve getirdik cocugu .o an farkettik .eveliyati yada sonrasi yok guzelim.benim oglum aksam 6 yada yedi gibi yatiririm en gec.bide tv de sadece bazi cizgi filmleri seyrettiririm zaten.canim dedigin gibi yaptim basarili olamadim 3 ,4 aydir arada tekrarliyo canim .ilgisiz davrandim uzerine gitmeyim unutur dedim .yanimda yapiyodu.sonra uyarma yoluna bas vurdum.bu sefer gizli gizli basladi.ay cok zormus cocuklarla ugrasmak -

18. 28 Aralık 2007
  19. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bir cok yontemi denedim basarili olamadim.simdi burdan aldigim onerilerle esimle konusup oglum icin yardim almaliyiz sanirim.oncesinde abartiyor muyum yok cokbu buyutuyorum diye tepkisiz kaldim gelen cevaplar oyle olmadigi gosteriyor.cok sagol sanada canim:1hug: