Yasmin Doğum Kontrol Hapı Kullananların Paylaşım Alanı

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve sibel985 tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

20 Nisan 2008
    Konu Sahibi : sibel985
  1. sibel985

sibel985 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar ben yasmine daha yeni başladım sayılır.bugün ikinci pakete geçtim.acaba ilk paketteki gibi ilacı alıdığının ilk haftası korunmak lazımmı:uhm: daha yeni evliyim bir sorun çıksın istemiyorum.bir bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim:kahve:
    Doğum kontrol ilacı hakkındaki tecrübeleriniz,sıkıntılarınız,deneyimleriniz!!!
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ocak 2009
  2. 20 Nisan 2008
  3. gulo02

gulo02 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    o nedir dogum kontrol hapimi?
  4. 22 Nisan 2008
  5. pamilya

pamilya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım meraba ben aranıza yeni katıldım bence doğum kontrol hapı kullanma bende kullandım 2 yıl doğumdan sonra tabi bu iki yılın sonunda bacaktaki damarlarım tıkandı
    doktor doğum kontrol hapı yaptıını söyledi yinede sen bilirsin ama ben senin yerinde olsam kesinlikle kullanmam hala 2 yıldır bacağımdan tedavi görüyorum
  6. 22 Nisan 2008
  7. y.a.s.m.i.n

y.a.s.m.i.n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende 3 ay kullandım sonra bıraktım 1 sene sonra hamile kaldım we yurtdışında 6 haftalık düşük yaptım tahlillerde karaciger enzimlerim yuksek cıktı. doktor 1 sene once kullandıgım dogum kontrol hapının bile enzimleri yukseltmis olabilcegini we birdaha dogum kontrol hapı kullanmamamı soyledi. dogum kontrol hapını kullandıgım 3 ay cok fazla kilo da almıstım.. tabii her bunyede ilacın etkisi farklıdır..
  8. 22 Nisan 2008
  9. bende yasmin kullanıyorum 4 yıldır hiç bi problem yaşamadım aksine adetlerim düzeldi..şu an piyasadaki en güzel doğum kontrol ilacı çünkü yan etkisi 0 denecek kadar az...kullanım şeklide ilacı bıraktığın gün yani hapını bitirdiğin gün diyelimki salı ise bir hafta sonra salı günü başlicaksın tekrar böyle yaparsan ek olarak korunman gerekmiyor...
  10. 22 Nisan 2008
  11. rapunzel26

rapunzel26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu ilaç herkeze aynı etkıyı gorterecek dıye bır kavram yok canım ama butun doğum korntrol haplarının yan etkılerı var yasmınde bunlardan bır tanesı ben kullandığımda adetımı kestı sayılır ama sen dılırsın artık kocaman bır hanımsın
  12. 22 Nisan 2008
  13. edanurnurdan

edanurnurdan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bı 5 aydır kullanıyorum ama bı yan etkısını gormedım adetlerım cok duzensızdı aksıne onu duzenledı gunu gunune ohh ne guzel:KK66:
  14. 22 Nisan 2008
  15. iremre80

iremre80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya arkadaşlar benim adetim kesildi yaaaa.ilk kutum bitecek adet olmayı bekliyorum ama hep leke hep leke kan yok artık sıkıldım şiştim çatlayacam ikinci kutuda düzelirmi bilmiyorum ama üç ay kadar kullanmayı düşünüyorum çünkü başka çarem yok iyi akşamlar herkese.
  16. 23 Mayıs 2008
  17. kubra663

kubra663 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yeni başladım yasmıne adetlerım yogun ve düzensiz tabien cok kullanmak istenmemde korunmak. gercekten ciddi yan etkileri varmı?? korktum valla.. bısey daha içeli 4 gun oldu yan etki yapsa cıkarmıydı bende..
  18. 23 Mayıs 2008
  19. Doktor banada yasmini önerdi ve kilo aldırmadığını,piyasadki en masum doğum kontrol hapı olduğunu söyledi,kardeşim 2 yıldır kullanıyoo çok memnun,hiç bir etkisi olmadığını söyledi