Yasmin Doğum Kontrol Hapı Kullananların Paylaşım Alanı

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve character tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

23 Mart 2007
    Konu Sahibi : character
  1. character

character Guest

Yasmin doğum kontrol hapı kullanan arkadaslar deneyimlerimizi burdan birbirimize aktaralim....

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ekim 2008
  2. 23 Mart 2007
  3. cityangel

cityangel BAL KÜPÜ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben kullandım yan etkileri en az olduğu için
    ancak bende biraz yan etki yaptı sanırım..oyüzden sadece 1 ay kullandım ama herkes genelde memnun tv ye falanda cıkmış meshur bi doğum kontrol hapı.

4. 23 Mart 2007
  5. character

character Guest

sağol.benim merak ettiğim adetin leke şeklinde gelmesi doğal mı?böyle olmazdı hiç..sen de ne gibi yan etkileri oldu:uhm:

6. 23 Mart 2007
  7. EU1

EU1 Guest

hayatım bn bu ilacı 10 ay kullandım ve çok memnun kaldım senind ehafif lekelerinin olması çok normal hayatım dogum kontrol haplarının böl ebir şeyi ilk 3 ay da olabilir ama herkeste olacak diye bir kanun yok bnd eolmadı sadec eiştahımı kesti bu ilaç eczanelere sabah gelir akşamına kalmaz hayatım gönül rahatlıgıyla kullan ......... ama sana en dogru bilgiyi dr un verir

8. 23 Mart 2007
  9. character

character Guest

tşk ederim.dr bana direk yasmin verdi.hormonlarında hiç bir problem yok dedi.biraz ağrılı ve yoğun idi adet dönemlerim.ben de korunmak amacı ile değil kistimi baskılamak ya da küçültmek için kullanıyorum.ve adetimi düzenlemek için..1-2 ay sonra tahlile ve ultarasona gidecem.inşallah kistte küçülme vardır.hiç olmazsa büyümediğini göreyim:çok üzgünüm:

10. 23 Mart 2007
  11. character

character Guest

inşallah ben de memnun kalırım.içimi rahatlattın teşekkür ederim.:1hug:

12. 23 Mart 2007
  13. birgxuxll

birgxuxll Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanmıştım yaklaşık 5-6 ay.. doktor yan etkileri yok denecek kadar az olduğu için vermişti. bende hiçbir yan etki olmamıştı..umarım sana da iyi gelir..hatta dr yüzdeki svilce tarzı lekeleri bile yok edeceğini söylemişti..hakikaten ilacı kullandığım süre içinde cildim bile güzelleşmişti :))

14. 23 Mart 2007
  15. EU1

EU1 Guest

canım bnm ne demek tabiki paylaşacagız

16. 23 Mart 2007
  17. character

character Guest

:1yes2: evet ,ya benim de bu dikkatimi çekti ama yasminden dolayı olup olmadığına emin değildim. yüzümdeki bazı sivilceler geçti.cildimle kuruluk vardı o bile düzelmeye başladı..:1yes2:

18. 23 Mart 2007
  19. EU1

EU1 Guest

EVET DOGRU:1yes2: :1yes2: AYNEN BNDEDE ÖLE OLMUŞTU