Yasmin ve etkileri

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve ceylin33 tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ceylin33
  1. ceylin33

    ceylin33 Popüler Üye Üye

    Katılım:
    10 Mayıs 2010
    Mesajlar:
    3.901
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba doktor hanım benim sorunum haziran ayında pko teşhisi konuldu ve yasmin doğum kontrol ilacı verildi ve ben ilaca temmuz ayında adetimin 2 . Günü başladım reglim 5 gün sürdü normalinden azdı ve adetin bitiminde orgazm sorunu yaşadım ve ilacı bıraktım bu gün ise ara kanamam başladı sizce normal mi ? Dr a gitmem gerekir mi?
     
    Son düzenleme: 3 Ağustos 2010
  2. 3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ceylin33
  3. Bahceci

    Bahceci Yeni Üye Üye

    Katılım:
    2 Mart 2010
    Mesajlar:
    7.574
    Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam eger ilacı zamansız bir şekilde oratasında biryerde bıraktı iseniz kanama bozukluğu yaşıyo olmanız normal, dr ile iletişime geçmenizde fayda var.
     
  4. 3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ceylin33
  5. ceylin33

    ceylin33 Popüler Üye Üye

    Katılım:
    10 Mayıs 2010
    Mesajlar:
    3.901
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tşk ederim dr hanım en kısa zamanda dr a gideceğimm
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.