Yastık...

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve melisadila tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : melisadila
  1. melisadila

melisadila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar 1 sene önce yataştan en kalitelisinden 2 tane yastık aldım birinde 95 derece diğerinde 40 derece yıkanılabilir yazıyordu ben ikisini de 40 derecede yıkadım ,fakat ikiside bozuldu ,çok sertleşti.Şimdi yeni yastık alacağım hem yıkanabilir olması hemde rahat bir yastık olmasını arzu ediyorum,tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim ...

2. 30 Mart 2010
  3. hkirdas

hkirdas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence ürünleri yataşa götürün ve sorununuzu söyleyin. ben size kapitoneli yastık öneririm. kapitone kılıfı yıkamak yastığı yıkamaktan daha kolay ve garantili oluyor...

4. 1 Nisan 2010
  5. melisadila

melisadila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    paylaşımın için teşekkür ederim araştıracağım,arkadaşlar konu hakkında önerilerinizi bekliyorum

6. 1 Nisan 2010
  7. cenoy

cenoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aslında Yataş'in ürünleri iyidir bencede mutlaka firmaya götürün. Persan'da iyidir.

8. 1 Nisan 2010
  9. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle ,bende yataş tan kapitoneli yastıklardan almıştım çok memnunum,ilk aldığımda fiyat olarak baya fazla gelmişti bana, ama şimdi iyiyki almışım diyorum zaten normaldede çift kılıf kullanıyorum kirlenincede sadece kapitoneli kılıf yıkanıyor tavsiye ederim...