Yatak kazaları

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Sezen tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Sezen
  1. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kafamçokkarıştı1 yaşında oğlum var bugün doğum günümüz

her bebek gibi bizde bir iki defa koltuktan yataktan vs düştük ama bu son başımıza gelen ürpertici bişeydi

bebeğimin çekmeceli aynı zamanda sallanabilen 5 yaşına kadar yatabileceği ( bizim için 2 sene yatması kafiydi) bir yatağı var ama yaklaşık 2 hafta önce karyolasından düştü yüksekliği benim belimi geçiyo parmaklıkların boyuda onun göğüs altına geliyo ama o kadar hareketli bir oğlum varki nasıl başardıysa düştü dişiyle dilini kesimiş ağzından kanlar aktı alnındada haff kızarıklık ucuz atlattık anlıcanız arkadaşımla konuştum onunda bebeği düşmüş ikimizde yerde yatırıyoruz artık ama nereye kadar ne önümüz kış malum bütün soğuk hava yerde geziyo mecbur yatağında yatırmalıyım 1-2 ay sonra acaba aklı erermi yaza kadar yine yatağında yatırmam lazım sizinde başınıza geldimi böyle durumlar

2. 1 Eylül 2010
  3. gokay072664

gokay072664 Annesinin Bitanesi DEFNE Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım.. allah korumuş oğlunu... benim kızımda 1 yaşını dolduralı 2 hafta oldu.. ama benim kızın yatağının parmaklıkları boynuna kadar yüksek.. sanırım sizin parmaklık kısmı biraz kısa mı yapılmış acaba.. o bölümü yükseltmeniz veya ek bi parca yaptırmanız belki daha koruyucu olabilir.. ama malum bu dönemde asırı hareketliler.. her yere çıkıp iniyorlar.. biz de birkaç ufak kaza gecirdik ama yataktan düşmedi cok sukur.. kışa kadar bi çaresine bakın mutlaka... çoook geçmiş olsun

4. 1 Eylül 2010
  5. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun benim oğlumda düştü yüksekti üstelik nasıl oldu anlamadık hiç bişi olmadı ben şimdi yerde yatırıyorum kalkınca direk yanımıza geliyor bide içindeki yatağını çıkarsan onun yerine yorgan koysan daha iyi olmazmı boyu

6. 1 Eylül 2010
  7. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşımın bebeği de düştü o da yatağın içindeki kalın süngeri çıkarıp içine ince bir sünger kestirip koydu ve parmaklıkları son kademeye kadar çekti artık boyu yetişmiyor.siz de böyle bir şey yapabilirsiniz.yine de olmuyorsa mecbur karyolasının kalın süngerini yere yatak yapıp orda yatıracaksınız.Allah korusun bebişlerimizi.

8. 3 Eylül 2010
  9. theasli

theasli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ahh canım valla benm bebeğimde 7,5 aylık bizde onu geçen düşürdük ..hatta yazmıştım buraya aklım çıktı .Ama çok şükür ki bir sıyrık bile olmadı ki düşltüğü yer öle böle değil bazalı yataktı yani ona göre çok yüksek ve yanında yürüyüş bandı var ayaklarına vursa kafayı allh korusun delinirdi .. ayy böle anlatrken bile içim gidiyo ..
    ben park yatak aldım yerim yoktu benm o yüzden aldım ama onun en alt kademesinde yatsa birazdaha büyüyünce sorun olucağını sanmıyorum hani düşmez gibi geliyo :))
    park yatak yerle de bir ya insanın aklı kalmaz
    Allah hepsini korusun :))

10. 4 Eylül 2010
  11. Ela82

Ela82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    sezencim çok geçmiş olsun cnm..

12. 5 Eylül 2010
  13. Ssouthernssun

Ssouthernssun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun öncelikle benim kızımda yatagında ayaga falan kalkıyor boyda uzun göğüs hizasından da aşağıda kalıyor parmaklıklar bizde ne yapsak diye düşünüyoruz şimdilik aklıma ne gelirse besliyorum beşiğin altına düşerse de yumuşak yere düşsün diye ama bu da geçici bi çözüm

14. 5 Eylül 2010
  15. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun...

16. 6 Eylül 2010
  17. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    sezencim geçmiş olsun canım en kısa zamanda öğrenirler inş
    bizimde başımışdan bitmiyo bu yatak kazaları bugünde efe düştü yataktan
    gerçi çok ağladı ama kusma falan yok hareketleride normal ama düşme sonrası ateş olurmu ölçtüm 36,7 normal ama bana sıcak gelio:KK43: çok üzgünüm bugün