yatak odama hangi renk perde yaptırabilirim resim koydum lütfen fikir verin karasızım

Konusu 'Perde, Güneşlik, Stor, Jaluzi, Rustik' forumundadır ve baypipo tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : baypipo
  1. baypipo

baypipo annesinin birtanesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

dolabım beyaz lake yatağım zaten resimdeki şifonyerimde beyazlı yataktaki gibi abanozları var ne renk perde ve nasıl güzel bişey olsun sitiyorum bir kez yaptırılıyor çünkü kendi evim olduğu için zuun yıllar değiştirmem allah izin verirse
    sizce ne renk nasıl model fonlu perde istiyorum perde modeli koyarmısınız

2. 23 Mayıs 2010
  3. baypipo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimsenin fikri yok anlaşılan bakan çıkmış :umursamaz:

4. 23 Mayıs 2010
  5. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    baya bi baktım resim bulamadım.Ama benim fikrim parlak gri yada füme fon. Üzerinde beyaz veya gri renkte pul-payet işlemeli tüllerden de tül kullanman. abanoz renginden yola çıkma bence.

6. 23 Mayıs 2010
  7. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    siyah ip perde guzel olur2q

8. 24 Mayıs 2010
  9. baypipo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim uğraşıp baktığın için. gri yada füme fonu salonuma kullanıcam salonuma salon odası konulu başlıktan bakabilirsin istersen füme yada gri fon salonuma çok iyi gidiyor yatak odamda da istiyorum ama aynı renk olmazki yatak ve salon odası perdeleri fisfisfis

10. 24 Mayıs 2010
  11. narsisus

narsisus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mor bence

12. 25 Mayıs 2010
  13. pamuk helva

pamuk helva & Gülümse & Pro Üye

Beğenildi:
    293
    Ödül Puanları:
    163
    yatak odası bölümüne koyduğun diğer resimlere de baktım cnm..öncelikle çok hoş bir takım beğenmişsin, güzel günlerde kullanırsınız inşaAllah....yatağınızın önündeki kırmızı koltuğu görünce direkt gözüme ; düz kırmızı organze uzun tüller geldi uçuş uçuş :)
    fonu; japon stili siyah yaptırırsın, çok hoşş görünüyor o model..
    veya fransız danteli siyah fon da kırmızı organze tülün yanında güzelll durur...
    mutluluklar :)

14. 25 Mayıs 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benimde salonla yatak odam siyah beyaz:)
    salonumda yan kanatları siyah gri desenli yaptırdım tülüm kırık beyaz sade bi tül:)
    yatak odamada bitane begendim yatak örtüsünün kumaşından yan kanat diktircem içindeki işlemeisndende tülü varmış:)komple takım olcak büyük ihtimal onu alcam siyah gümüş karışık yatak örtüm..perdemin tülüde beyaz gümüş siyah:)
    eger onu almasaydım düz siyah yatak örtüsü ile düz siyah yan kanat ve gümüş beyaz tül alcam:)
    ip perde luşşanışsz diyorlar cam açılınca birbirine giriyormuş bide perde giib durmuyor ya perde dedigin tiril tiril olmalı :)tavandan yere kdr:)
    bence yatak örtünle takım olmuycaksa..düz siyah yan kanat ve gümüş beyaz tül al çok yakışır:)

16. 25 Mayıs 2010
  17. baypipo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çekerken çıkmış kırmızı koltuğu almıcam yerim yok malesef :sinifsinif: tşk ederim caNIM beğendiğin için inş. canım çok saol evet fon japon stili siyah olabilir ama kırmızı tül olmaz kırmızın yerine başka renk düşünebilrim ama saolasın canımopuyorumnanaktan

18. 25 Mayıs 2010
  19. baypipo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı benim gibi :) salonuma yan kanatları gümüşlü ve siyahlı gümüşlü ip düşündüğüm için yatak odamada olurmu acaba bilmiyorumki ben beyaz- siyah -gümüş renklerine bayılıyorum her yer bu 3 renk oldu nerdeyse zaten:teytey: bende yatak örtümle tüllerim uyumlu olsun istiyorum kanatları yada tülü örtümle aynı olsun istiyorum ama yatak örtümle aynı olmazsa dediğin gibi düz siyah yan kanat ve gümüş beyaz tül olur büyük ihtimal fikirlerin için çok saol a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.