yatak odası için nasıl sizce?

Konusu 'Yatak Odası Takımı' forumundadır ve Alishia tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Alishia
  1. Alishia

Alishia bekliyorum meleğim... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Yatak odasında dolap koymak için düşündüğümüz duvar ın eni 2.10 cnm yaklaşık olarak. Yani ne yazık ki hazır yatak odası takımlarının hiçbiri sığmıyor. mafoldumbenBüyük ihtimalle kendimiz özel olarak yaptıracağız. Ama geçenlerde bir mobilya mağazasında bu modeli gördüm. Sadece sihay camlı olan kısmı 2m civarındaymış dolabın o kısmını ayırıp verebiliyrlarmış. Görünüşü de hoşuma gitti sizce nasıl? Ya da hazır mı yaptırmalıyım?
    Bir de oturma odası için kırmızı bir oturma grubu beğendim. Çok sade diyenlerini olabilir belki, mümkün olduğunca sadelikten yanayım o yüzden hoşuma gitti, en çok da rengi zemuszemus
    Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim kızlar!!!:eek:

Ekli Dosyalar:

2. 23 Ağustos 2010
  3. Alishia

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Bu arada yatak bazalı. Ayrıca bu modeli Rapsodi'de gördüm kalitesi nasıldır sizce? Annem sanki pek beğenmedi gibi bilmiyorumkismile
    Mesaj sayım yeterli olmadığı için büyük resim ekleyemiyorum ne yazık ki

4. 23 Ağustos 2010
  5. poisongirl

poisongirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yatak odası hoş görünüyo tabi kalitesini bilemem rapsodi kullanan tanığım yok.koltuklar gayet güzel ,konforlu bence önemli olan gönlüne sinmesi ..ama belki koltuğun renginden zamanla bıkabilirsin ,daha klasik renkler daha çok kullanılıyo.ama ben sıkılınca 3-4 yıl sora değişirim dersen süperler.

6. 23 Ağustos 2010
  7. Alishia

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Sıkılır mıyım bilmiyorum hep hayalimde kırmızı koltuk takımı vardı kaydirigubbakcemile2
    Daha vaktim var aslında gezip bakmak için, ama bunları da beğenmişken fikir almak istedim.
    Teşekkürler yorumların için.kaydirigubbakcemile5

8. 24 Ağustos 2010
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ikisinide çok begendim cnm güzel seçimler al hemen:)

10. 24 Ağustos 2010
  11. miss_curious

miss_curious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.910
    Ödül Puanları:
    238
    cnm ben ikisini de begendim ama rapsodinin mobilya kalitesinden emin diiliim guzelim ya bildigim kadariyla ic malzemesi sunta..O yuzden ben ordan almayi dusunmemistim..Ama model olarak gayet guzel cnm..

12. 24 Ağustos 2010
  13. seyyah2806

seyyah2806 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    368
    Ödül Puanları:
    188
    dolabı da koltukları da beğendım ben koltuklar sade ama rengı yeterı kadar iddialı zaten çok hoş duruyo. sadece o dolaba eşyaların nasıl sığacak onu bilmiyorum sonuçta iki kişinin eşyaları var. benim babam mobilyacı bizim evdeki tüm dolapları o yaptı. bence bulunduğun şehirde iyi bi dekarasyoncuya yaptırmalısın. onlar hem şık hem işlevsel bişey yaparlar . hemde hazır alma fiyatına mal olur. tabı evın kendınınse. ben kiracı olacagım için uğraşmadım.

14. 24 Ağustos 2010
  15. Alishia

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkürler cnm, nişanlımı bekliyorum almak için. Askerde de kendisi :KK3:
    O gelene kadar araştırmalarıma devam edeceğim.

16. 24 Ağustos 2010
  17. Alishia

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkürler cnm. Evet annem de şöyle bir baktı mobilyalara, pek kaliteli durmuyorlar dedi. En azından model olarak aklımda dursun bari:1closedeyes:

18. 24 Ağustos 2010
  19. Alishia

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de anyı şeyi düşünüyorum nasıl sığacak iki kişinin eşyaları 2m.lik dolaba. Yatak odasına bakıyorum da en rahat o dediğim 2m.lik duvarda rahat olacak gibi geliyor dolap. bilmiyorumkismileEv kendimizin cnm o o yüzden en iyisi bir model beğenip mobilyacıya yaptırmak. Yatak ayrıca bazalı olacak, evde bir de yüklük yaptırmak için yer var, oraya da bir dolap yaptırılacak. Artık fazla eşyaları oraya buraya yığacağız.