Yatak odası takımı çok ucuz kızlar bi bakın...

Konusu 'Yatak Odası Takımı' forumundadır ve H_E_A_V_E_N tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : H_E_A_V_E_N
  1. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar merinosun internet sitesinden bir yatak odası beğendim ve fiyatına inanamadım 1.906 tl bunu almayı düşünüyorum bakın resmi bu.fikirlerinizi bekliyorum

2. 15 Nisan 2010
  3. BenNeriman

BenNeriman Guest

4. 15 Nisan 2010
  5. BenNeriman

BenNeriman Guest

fotoyu büyükk koyamadım inceleyemedimde canım küçük olduğu için dolap kapakları raylı değil sanırım öle daha kullanışlı olurdu sanki fiyatıda ucuz deilki daha güzel modeller var tatlım acele etme

6. 15 Nisan 2010
  7. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ne bilim ben normalde hep baktıımda 3000 den aşağı bir model bulamadım ben yaa o yüzden de bu uygun geldi kapakları sürgülü değil evet ama bizim annemin evinde sürgülü devamlı kapatırken güm güm vuruyor :KK70: o yüzden böyle daha iyi gibi geldi bana ama daha bilemiyorum tabiki zamanla fikir değiştiredebilirim

8. 15 Nisan 2010
  9. BenNeriman

BenNeriman Guest

benm yatak odam küçük olacağı için sürgülü bakıyorum ondan dedim canım annemlerin de sürgülü istikballin senin dediğin gibi güm güm olmuyor:)bu modelde 2 bin tl bi arkdaş vardı burda doğtaştan almış bulursam eklerim fiyatı 2.500dü

10. 15 Nisan 2010
  11. BenNeriman

BenNeriman Guest

OCEAN adlı biri eklemiş canım görmüşündür belki o daha güzel ne biliyim senin koyduğunu beğenmedim pek tabi benm fikrim bu

12. 15 Nisan 2010
  13. BenNeriman

BenNeriman Guest

14. 15 Nisan 2010
  15. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hmm anladım canım ben kahverengiyi sevmiyorum pek o yüzden de bu model pek etkilemedi beni ama belki başka renkleri de mevcuttur bu eklediğin doğtaşın modelimi canım

16. 15 Nisan 2010
  17. BenNeriman

BenNeriman Guest

yok hayatım bu güzel demedim yani 2.500tl ye daha güzel modeller var bi kere alcan belki 10 sene sonra değiştirirsin ondan dedim bende sevmem koyu rengi yataşa baktım ordada 3 binden başlıyor ama doğtaş uygun gibi

18. 15 Nisan 2010
  19. BenNeriman

BenNeriman Guest