Yatmakm yoksa dolasmakm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve reyhank tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : reyhank
  1. reyhank

reyhank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tup bebektekı tutan arkadaslar hadı dolasıncamı yoksa yatıncamı daha cok hangısı tutmus bakalım hangısı daha ıyı gormus oluruz tutan arkadaslar yazarmısınız yattınızmı yoksa gezdınızmı hihoyyyt

2. 13 Mayıs 2009
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    12 gün yattım ısrarla sürekli yattım hatta hiç duş almadım sadece her gün 4.günden sonra 2 saat yatakta oturdum ağzıma beslendim ama tutmadı..

4. 13 Mayıs 2009
  5. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben bırıncı denemde hep yattım fakat tutmadı.Ikıncı denememde evın ıcınde gezdım kolay ısler yaptım.Kımyasal gebelıgım olustu.Bence yatınca cok stres oluyor.Hafıf gezebılırsın.Ara sıra da dınlen.Hadı kolay gelsın.Insalllah bebegıne kavusursun canımhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

6. 13 Mayıs 2009
  7. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    bende ıkı gun yattım sonra evde gezındım sonra abım geldı mecburen kalktım yemek yaptım sofra hazırladım ona belımı ıncıttım dedım ve uzndım bazen.........ama baya dolaştım ve tuttu hamıleydım sonrakılrde genelde yattım yok bişey.......bence arasıra gezmek gerek bu iş kısmet işi.................

8. 13 Mayıs 2009
  9. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben transferden yarımsaat sonra wc gittim tam 4 saat karnımın üstüne yatmam gerekirken ben yarım satte bir wc gittim:)

transferden sonra kullandığım ilaçlar ve hareketlerimin kısıtlanmasından dolayı çok kötü kabızlık sorunu yaşadım anlatamam yani artık coluk cocuk filanda düşünmüyordum ne olursa olsun umrumda değil yeterki bu sorunum düzelsin diyordum

5 .katta oturuyorduk son zamanlar artık sıkıldım indim çıktım gezdim ama yavaş hareketlerle ...yolculuk yaptım şimdi üçüz hamileyim stes olmyın rahat olun sen naparsan yap olacağı varsa olur

Son düzenleme: 13 Mayıs 2009
  10. 13 Mayıs 2009
  11. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    slmm
    bende 4 denememde yattım sureklı yemegım bıle onume gelıyordu wc ye kalkıyordum sadece ama tutmadı 5 ve 6 denememde transferden sadece yarım saat sonra ayaga kalktımm ve hastaneden evıme geldım ustelık 5. kata cıktım dınendım ama sureklı yatmadım yemegımıde yaptım bulasıgımıda yıkadım sadece anı hareketlerden kacındım agır kaldırmadım ama ıkısındede hamıle kaldımmm

12. 13 Mayıs 2009
  13. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    ilk denememde 3 gün yattım sonrasında işe başladım ve tutmadı ikinci denememde 1 gün yattım sonraki gün evin içinde dolaşmaya başladım ve 3.gün işe başladım ve şu an hamileyim hiç belli olmuyor yani kısmetse oluyor galiba.

14. 13 Mayıs 2009
  15. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    transferdenb sonra yarım saat yattım wc ye gittim 2 gün dinlendim zorunlu bişey olmadıkça kalkmadım daha sonraları yatmadım ara ara dinlendim sürekli yatmak kan dolaşımını yavaşlatıyomuş ve tuttu inşallah sende bebeğine kavuşursun

16. 14 Mayıs 2009
  17. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    doktorum sürekli yatmanın hiç bir fayda sağlamadığını söyledi. İlk üç gün dinlenin ... evin içinde gezin... üçüncü günden sonra da hafif ev işleri yapabilirsiniz dedi... kendinizi çok yormamak kaydıyla işinize de gidebilirsiniz dedi... ben bütün bu söylenenlere rağmen 10 gün evden hiç çıkmadım, sadece wc ve yemek için kalktım, arada mutfağa kadar gittim, geldim. çok dikkat ettim.. ama tutmadı... :1no2:

18. 14 Mayıs 2009
  19. tulay24

tulay24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb.bende 12 gün boyunca yattım sadece 1 kez dışarı çıktım 2 kez duş aldm gerısı hep evdeydm yattm oturdum bu şekılde geçti suan ıkızlere hamıleyım çok şükür hayırlısı olsun güzel haberlerinizi beklıyoruz..