Yavaş Gelişen Emriyolara :(((((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve BOSTANCI34 tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

7 Nisan 2010
    Konu Sahibi : BOSTANCI34
  1. BOSTANCI34

BOSTANCI34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Merhaba,

22 mart 2010 tarihinde 3.denememize star verdik. bu sefer olucak diyodu içimdeki his. umut böyle bişey işte.ama genede kendimi pek kaptırmak istemiyordum.2 nisanda yumurtatarım toplamdı. toplam 14 tane. ve bunların 7 si olgun çıktı.ve 6 döllendi. sayı gün geçtikçe düşmeye başladı. doktorum bu sefer 5 günde transfer yapacağını söyledi. stresli bir 5 gün... uykusuz geçen beş gün.. acaba 5 güne kalacaklarmıydı?diğer denemelerimde de yavaş gelişim sorunumuz vardı. çok dua ettim. umarım bu sefer bunu yaşamazdık..bu sabah klinikten aradılar.. emriyolarının 2 si iyi durumda ama 4.gün hücre sayısında. yani havaş gelişiyo..transferi yapamıyacaklarını söylediler. yıkıldım. bittim.. ağlamaktan gözlerimde yaş kalmadı. ama neyseki yanımda beni çok seven eşim,arkadaşlarım , dostlarım ve ailem var. büğün onların kıymetini birkez daha anladım. hep yanımdaydılar..doktorum bu kalan 2 emriyoyu donduracağını söyledi. büğün transfer etse tutunamazmış. çünkü rahim kalınlığı buna uygun değilmiş. rahim ve emriyonun birbirine senkronize olması gerekiyormuş.onun için şimdilik emr.dondurduk.adet gördükten sonra 12.gün tekrar doktora gidicez ve 14.gün transfer olucak. son umudum bu benim. ARKADAŞALAR LÜTFEN DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN...ALLAH İSTERSE HER ŞEY OLUR.HEPİMİZE HAYIRLI SAĞLIKLI SIHATLİ EVLATLAR VERSİN..İSTEYEN HERKEZİN OLSUN İNŞŞALLAH

2. 7 Nisan 2010
  3. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben şuan 3,5 aylık dondurulmuşlarla hamile kaldım. Hamilelerin duaları kabul olur derler. Dualarım seninle arkadaşım....Allah tez zamanda müjdeli haberi almayı nasip etsin. Bu süreci ancak bu süreçten geçenler anlar.

4. 7 Nisan 2010
  5. BOSTANCI34

BOSTANCI34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim canım. Allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşşallah.

6. 7 Nisan 2010
  7. cigdo

cigdo Meleklerim Allaha emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Canım benim,

ilk tedavimde benden de 14 yumurta toplandı ve hiç birisi evet hiç birisi olgun çıkmadı, yıkılmıştım çünkü ilk denememdi ve sorun eşimin spermleri olduğu için tüp yaptırıyorduk, daha sonra labaratuvar ortamında 5.i olgunlaştırıldı, 2.si döllendi ve 3.güne sadece 1 embryo kaldı ama maalesef olmadı,

Seni çok iyi anlıyorum ama Allah'a dua etmekten başka çare yok, sabret canım ve umudunu kaybetme, çünkü burda 2 hücreli embryo ile hamiş olan gördüm burdaa.s.

Sevgiler..

8. 7 Nisan 2010
  9. Tiny

Tiny Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba, ilk denemem 9 yumurta toplandı 6 sı kalitesizmiş 3. işleme girdi bugün 3. gün istenilen bölünme olmamış. yarına bekletiyorlar. yıkılmadım dersem yalan olur. şu an yumurta kalitesini arttırıcı yöntemler arıyorum. ne yapacağımı şaşırdım arkadaşlar
    allah emeklerimizi boşa çıkarmasın..

10. 7 Nisan 2010
  11. BOSTANCI34

BOSTANCI34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    dualarım seninle arkadaşım. savaşçı bi emriyo çıkar ve dayanır o şartlara ...

12. 7 Nisan 2010
  13. Tiny

Tiny Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    hiç umudum yok .hayırlısı diyorum. sağol canım temennilerin için.

14. 7 Nisan 2010
  15. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Buyuk Allahim yuzunu guldursun evlatlarini kucagina almayi nasip etsin insallah.