yavaş uzayan saçlar için şampuan

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve sewengirl tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sewengirl
  1. sewengirl

sewengirl Kuru Boya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Organix ıncelen ve Yavaş Uzayan Saçlar ıçin, Kakao ve Espresso Yağlı, Uyandırıcı Bakım Kremi-385 ml.
    [​IMG][/url][/IMG]

Espresso yağı ve kakao yağı ile saç keselerini hasardan koruyarak, saçlarda incelme ve yavaş uzamayı engellemeye yardımcı olur. Kahve yağı sayesinde yavaş uzayan saçlarda hızlı uzamayı destekler. Saf ipek proteinleri içeren özel formülü ile saçlarda ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Maksimum seviyede uyandırma özelliği ile saçlarda gençleştirmeye yardımcı olur.

Sülfat içermeyen ve göz yakmayan özel formülü ile tüm saç tipleri ve tüm aile bireylerinin kullanımı için idealdir.

kullanan varmı?
    en kısa zamanda almayı düşünüyorum ama tam karar veremedim ya

Son düzenleme: 11 Aralık 2009
  2. 10 Aralık 2009
  3. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kullanmadım ama bayanlar için damardan girecek bir tanıtım yapıldığı kesinkaydirigubbakcemile3
    okuyunca hemen merak uyandırmayı başardı,ilk gördüğüm yerde alıcam:roflol:

4. 10 Aralık 2009
  5. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bitkisel mi bu şampuan organıcum kullandım saç diplerim kurudu korkar oldum bitki şampuanlarından.pantene kullanıyorum bir müddet daha pantene devam edicem.

6. 11 Aralık 2009
  7. sewengirl

sewengirl Kuru Boya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım organik diyo üzerinde eczanelerde satılıyormuş

8. 11 Aralık 2009
  9. atugba2000

atugba2000 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Ben kullanıyorum. Saçları çok parlak yapıyor. pırıl pırıl oluyor. kaydirigubbakcemile2Uzama konusuna çok dikkat etmedim. Ama canlandırdığı kesin. Bu arada benim saçlarım açık kestane, boya yok. Çok dalgalı neredeyse kıvırcık. Ve belime kadar geliyor düzleştirince. Ben oldukça beğendim. Aldığım diğer bitkisel şampuanlar alerji yaptı acayip kaşındırdı beni. Ama bunda hiç bir sorun olmadı. Tavsiye ederim denemenizi.

10. 11 Aralık 2009
  11. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Fiyatı 24 tl idi sanırım.

12. 11 Aralık 2009
  13. sewengirl

sewengirl Kuru Boya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ewet fıyatı o cıvarda

14. 11 Aralık 2009
  15. kitty_n

kitty_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullanıyorum 1-2 aydır, saçlarımı acilen uzatmak istiyorum onun için aldım.henüz bi etkisini göremedim uzama konusunda.ama eczacı şiddetle tavsiye etti,kendisi saçlarını bununla uzatmışş...bilemiyorum ne kadar doğru..2 kutu almıştım,1.kutu bitmek üzere,2. kutuyu da sabırla kullanıcam ama fayda etmezse bırakıcam çünkü yağlandırdı ve uçlarını kaskatı yaptı..uzaması için sabrediyorum..

16. 11 Aralık 2009
  17. sewengirl

sewengirl Kuru Boya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hımm zaman zaman bildir tatlım bize böyle şeyler uzun vadede belli olur zaten ama seninkide baya olmuş herhal 2. kutuyuda yarılada bildir bize bakalım

18. 12 Aralık 2009
  19. phrmcst

phrmcst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hevesını kırmak ıstemem ama esnafın temel prensıbı budur :)
    belkı de gerrcekten kullanmıs uzamıstr bılınmez gunahını almak ıstemem ama fazla guvenmeyın esnafın malını övmesıne.
    benımde basımdan şöyle bır olay gecmıstı
    gecen yıl kadıköyde baya satafatlı bı aktar a gttm sacları uzatmak ıcın bakım ıcın bı sampuan ıstedım.hatun bana x markasının ısırganlı sampuanını önerdı.baktı ben kararsızım ''ben ve kızlarım bu sampuanı kullanıoruz cook memnunuz'' eyvallh .dedım aldm ,4-5ay kullandım bıttı deıstrdım faydası oldu mu hayır :KK70:
    bu yıl aynı dukkana yıne ggttım dedım ben saclarıma bakım yapması ıcın uzatması ıcın bı sampuan ıstıom bu kez aynı markanın sarımsak özlu sampuanını övdu. baktm ısırganlısı yok.dedım bunun bırde ısırganlısı vardı, ''eet onu da cok begenenler var ama evde bız cocuklarla aılece bunu kullanıoruz hıc sarımsak kokusu da kalmıo ''

o an anladm kı esnaf 10takla atıo malını satmak ıcın laelaelaelaelae