yavrularım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve elif_yaren tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Aralık 2009
    Konu Sahibi : elif_yaren
  1. elif_yaren

elif_yaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam hepinize ben sizle başımdan gecen acıyı paylaşmak istiyorum ben bir trafik kazası gecırdım arabada iki çocugum ve ben vardım kaza sonrasında çocuklarımı kaybettim bu kazayı yaklaşık bir ay önce yaptım şuanda perişan bir haldeyim yaşadıgım acı çok büyük ben onların yokluguna dayanamıyorum benım cantanelerimdi onlar ben şuanda bedenen yaşıyorum ruhum ve canım onlarla gömüldü dayanamıyorum yokluklarına

2. 29 Aralık 2009
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ayyy canım basın sagolsun dik durmalısın canım hayat devam ediyor o melekler seni izliyor yukardan onlar için dik durmalısın

4. 29 Aralık 2009
  5. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Allah sabırlar versin, çok zor.........

6. 29 Aralık 2009
  7. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ne desem boş, hiçbir söz teselli edemez sizi biliyorum.Teyzem 3 ay önce oğlunu trafik kazasında kaybetti, birdaha eskisi gibi olamıcak biliyorum..Yanına gidiyorum ama tek kelime konuşamıyorum..Allahtan sabır diliyorum, en büyük acı evlat acısı..Ama zamanı geldiğinde kavuşcağınıza inanın ne olur..Ben buna çok inanıyorum.Şimdi melekler bakıyor onlara, daha sonra Allah yazdığı zaman siz de onlarla beraber olacaksınız.

8. 29 Aralık 2009
  9. berem01

berem01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah sana sabrın en büyüğünü versin.yaşamadık ama bir anne olarak neler çektiğini anlamaya çalışıyorum.ama senin kadar anlayamam tabi.hayat herkesi değişik derslerle sınav ediyo.senin sınavında buymuş.allah sana peygamber sabrı versin canım.

10. 29 Aralık 2009
  11. gecipgiden

gecipgiden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Söyleyecek şey bulamıyorum.
    Bildiğim tek şey, bu tür büyük ve tarifsiz acılardan sonra insan sanki başka bir boyuta geçiyor.Hiç bir şey eskisi gibi olmuyor.Yarım yamalak ve gece gündüz hep karanlık...
    Şimdi size "başın sağolsun" dendiğinde , küfür ediliyormuş gibi gelir.
    Sabırlar diliyorum...sabırlar diliyorum...

12. 29 Aralık 2009
  13. duygucakir

duygucakir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yaa inan okurken canım yandı başın sağolsun.Rabbim sabırlar versinn:KK43::KK43::KK43::KK43:acın çok büyük

14. 29 Aralık 2009
  15. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ama daha cok yeniymiş yinede yazabilmişsin bunları buda birşey basın sağolsun

16. 30 Aralık 2009
  17. kusko

kusko öylesine işte... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Çok üzüldüm ya.Allah sabır versin....

18. 30 Aralık 2009
  19. elif_yaren

elif_yaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok saolun ben acımı ebedı hayata gıdesıye kadar eşimle ben yaşıyacagızve ben cocuklarıma kavuşmak için sabır etmem gerektigini biliyorum orda bizi bekleyeceklerini biliyorum kavuşma umudum var ben bunu dua ederek ALLAHIMA sıgınarak yapacagım çok şükür inancım var isyan etmiyorum ama dayanamıyorum ben çocuklarımla uyurdum onlar bensız uyumazlardı oglum 7 kızım 4 yaşındaydı ben uçan kuşdan esen yelden esirgerdım bana kızarlardı elif hepmiz anneyiz ama sen çok düşüyorsun çocuklarına ben evet çok düşerdim çok düşkündüm ama ALLAHIM benden cok sevmiş destek verdıgınız için tşkler dualarınızı beklıyorum çocuklarımı ben anlatmayla bitiremem ugur böceklerım şimdi sadece dualarımı yapıyorum ve videolarını izliyorum resımlerıne bakıyorum gözümün önünden hiç gitmiyorlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.