Yay Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  28 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Hayattan zevk almayı bildiğiniz için bu süreçte yeteneklerinizi başka insanlara göstermekten ve paylaşmaktan mutluluk duyacaksınız. Çevik ve öne atılmaya hazır halinizle cesaretinizi geliştirebilir, gereksiz riskler almaktan uzak durabilirsiniz. Dinamizm, yüksek moral ve aktiviteye dönük eylemler de bu sürecin size hediyesi olacaktır. Sahip olduğunuz değerleri korumak ve onları daha yüksek bir seviyeye getirmek arzusu içinde hareket edeceğiniz için genel olarak enerjinizi en iyi şekilde kullanabilme şansı da elde etmiş olacaksınız. Bağımsızlığınız yine ön plandadır fakat bunu tüm çevrenizdeki insanlar adına da isteyebilirsiniz. Başkaları üzerindeki hakimiyetiniz ise onların başına bir şey gelmemesi içindir. Korumak ve kollamak sürecin getirdiği ve zaten sizde olan dürtülerin bir sonucu olacaktır.

  Venüs gezegeni bu süreçte duygularınızın güçlenmesi adına size etkiler verecektir. Diplomat mizacınızla beraber olduğunuz kişiler tarafından sevilecek ve onlar için daha iyi yaşam koşulları hazırlamaya çalışacaksınız. Barış ve anlayış havası içinde sorunları konuşarak halletmeye çalışabilirsiniz. Sanatın her yönü dikkatinizi çekecek ve siz duygularınızı bu yolla açıklamaya çalışacaksınız. Bulunduğunun her yerde uyum ve güzellikler olmasını isteyecek ve bunun adına elinizden geleni yapacaksınız. Ekip ruhunuz sayesinde insanları bir araya getirmeniz kolay olacak, duygularınızı en güzel şekilde ifade etmek isteyeceksiniz.

  Birlikte çalıştığınız yada yaşamınızı sürdürdüğünüz kişilerin lehine düşünmeniz sonucu ruhsal olarak kendinizi çok güvende hissedebilirsiniz. Aşık olmanız kolaylaşır ve aşkın tüm güzelliklerini yaşamaktan yana olabilirsiniz. Hizmet etmekten hoşlandığınız için size gereksinim duyan kişilere elinizden geldiğince destek olabilirsiniz. İş ilişkileriniz düzgün ve sevgi dolu davranışlarla bezenecek ve siz yaşamınızı yeniden düzenleme adına girişimlerde bulunacaksınız. Bu dönemde kişisel haritanızdaki etkilere göre yaşamınıza yeni biri girebilir ve bu büyük olasılıkla iş ortamınızdan biri olacaktır.