Yay Burcu Erkekler

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve deryaderya tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : deryaderya
  1. deryaderya

deryaderya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.069
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar. Yay burcu bir erkek arkadaşım olmuştu evlenmeyi düşündüğüm.
    herkes için bu genelleme doğru olurmu bilmnem ama burçlardan konuşuyorsak yazmak istedim. Birazda araştırdım.
    Yay Burcu erkeği gezmeyi eğlenceyi çok sever. Düzenli bir yaşam hernekadar dillerinde isede evlilik onlar için değildir. Ve beraber oldukları insanlardan çabuksıkılırlar. hayatları hep çocuk gibi geçmiştir. Açgözlü bir aşk yaşarlar.Sizden sıkıldıklarında hiçbirşey onları geri döndüremez.Sevgi ve aşk insanı değillerdir.Sadece gecelik günü birlik ilişkiler severler.
    Ailelerine çok düşkünlerdir. Bereberliği ailesi ilede yaşarsınız.Cimridirler.Ama hayatı kumar olarak görüp çalışıp kazandıkları paraları finans kurumlarında batırabilirler.Bunlarla ilişki çok zor yürür.aman bayanlar dikkat. Onlara göre beraberlikler duygusal değil maddidir. Böyle işte.....
    Yada ben böylebirine denk geldim

elipp85 bunu beğendi.
  2. 10 Kasım 2008
  3. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Hayir canim herkes icin bu genellemen dogru degil seninde dedigin gibi.

Benim esim yay, annesini aramasi icin ben hatirlatirim..
    Cimri asla degil, 2yildir evliyiz ondan øncede bir sure ciktik, hic gørmedim cimriligini..
    Yok yok benim kocam tam bir sevgi ve ask insani olmasada dunyanin en tatli insanlarindan biri hatta en tatli insani benim gøzumde =) Cok iyi bir dost øncelikle.

Sadece burctan yola cikarak karar vermemeli bence, insanlar yasadiklari tecrubeleri ile, aileden gørdukleri ile farkli birer birey oluyorlar, yoksa dunyada 12cesit insan olurdu..

4. 13 Kasım 2008
  5. SeMa21

SeMa21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy ne yaptın deryaderya benim sevdiğimde yay burcu gözümü çok korkuttun valla:KK43:insallah o da senin anlattıgın gibi bir yay adamı değildir yoksa işimiz yaş

6. 14 Kasım 2008
  7. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

tanıdığım en zor insanlar yay burcundan çıktı...........

8. 14 Kasım 2008
  9. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    yay erkeklerinden uzak durun benden sölemesi ben çok çektim aman illallah dedirtti
    fırlatmanın tekiydi

10. 14 Kasım 2008
  11. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

EVET BENCEDE,
    HATTA YAY BURCU OLDUĞUNU ÖĞRENDİKTEN SONRA ACİL BİR İŞİM VAR DEYİP KAÇMAYA ÇALIŞIRSAN DAHA İYİ OLUR,:)))
    BİLİYORUM ABARTILMIŞ GİBİ GELİYOR SİZE AMA DOĞRU ACI TECRÜBELER YAŞADIM,
    KADINLAR KULUBUNE KATILDIĞIM ZAMAN YAYLA ÇIKIYORDUM ÖYLESİNE BENİMSEMİŞİM Kİ RUMUZUM BİLE ASLANLAYAY ...ÖYLESİNE KANDIRIKÇILAR YANİ..ŞEYTAN TÜYÜ VAR ONLARDA..ÖNCE YAKIŞIKLI AKILLI TATLI VE UTANGAÇ GİBİ GELİR SİZE AMA O TAM BİR DONJUANDIR UNUTMAYIN..YAY ERKEKLERİ FİZİKSEL OLARAK GENELDE GENİŞ OMUZLU,UZUN BOYLU,ÇOK YAKIŞIKLI OLUYORLAR,BÖYLE DÖVMELİ FALAN TİPLERDİR NE OLUR ONLARA KANMAYIN ABLANIZ OLARAK BEN YANDIM SİZ YANMAYINsenağlama

aLoNe DaRk bunu beğendi.
  12. 14 Kasım 2008
  13. EU1

EU1 Guest

yay burcu erkeklerınde uzak durun yalan soler paso ama hayatda caktırmazzzz :eek:

14. 14 Kasım 2008
  15. balum

balum kaan :) :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ya kızlar yapmayın ya benım sevgılım de yay burcu. 3 senedır bı kez bıle kırmadı benı. hayatımda tanıdıgım en ıyı ınsan. yerı gelıyo en ıyı arkadasım oluyo. mukemmel bı ınsan. genelleme yapmamak lazım bence. hem yakında evlenıycez:dance:

16. 18 Kasım 2008
  17. bursasu

bursasu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bende aslan burcuyum aynı senin gibiydim o züppeyle çıkarken fırlatmafırlatma :eek:klava::eek:klava:

18. 18 Kasım 2008
  19. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163
    heehe benim fazla birşey söylememe gerek kalmamış herşey söylenmiş zaten :)
    yaylarla beraber olma değilde bikaç kere direkten döndüm iyikide dönmüşüm :)