Yay Burcu Eylül 2010 Yorumları

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Eylülün ilk haftasında iş yeriniz, kariyeriniz ve sosyal statünüz konusunda beklenmedik gelişmeler olabileceği gibi, küçük gerginlikler de yaşamanız mümkün.
  Kariyeriniz ve gelecek hedefleriniz için artık plan program yapmalı, isteklerinizin gerçekliğe ne kadar uyup uymadığını gözden geçirebilirsiniz. Bunları düşünürken çevrenizden görüşleriniz ve düşünceleriniz için olumlu övgüler de toplayabilirsiniz. 23 Ağustos'a kadar sürecek olan dönemde ise yeni kişiler ile tanışabilir, onlardan bazı özel konularda nasihat alabilir, hatta uzun bir yolculuğa bile çıkabilirsiniz. Kendinizi çevreye göstermek isteyebilir, bakışları üzerinize çevirmeye çalışabilirsiniz.

  Aşk hayatınız konusunda ise olumlu gelişmeler sizi bekliyor olabilir. Aşk ve sevgi üzerine kendinizi derin düşüncelere bırakabilir, bu konuda felsefi fikirler ortaya atabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde beklenmedik gelişmeler ve değişimler sizi aşk ile iç içe olmaya da itiyor olabilir. Ayrıca arkadaşlarınız ile isteksiz de olsa bir organizasyona el atabilir, işin zorlu kısımlarını üzerinize almak, sorumluluk yüklenmek mecburiyetinde bulunabilirsiniz.
  Öte yandan kariyeriniz açısından yarım bıraktığınız işleri tamamlayabilir, üzerinde durabilirsiniz. İş hayatınızda zamanı dolmuş şeyleri ardınıza bırakma ve ileriye doğru yönelme vakti.

  İş çevrenizde anlaşmazlıklar yaşadığınız kişiler ile aranızı düzeltmek içinse ilginç fırsatlar sizi bekliyor. Geçmiş üzerinde çok fazla durmak yerine, hatalarınızı görmek, onları düzeltmeye gayret göstererek daha düzenli bir yaşam elde etmek de sizin elinizde. 23 Eylül den' tan 21 Ekime e kadar sürecek olan dönemde ise kariyeriniz için önemli olabileceği günler geliyor. İş veren ve üstlerinizle ilişkileriniz her zamankinden daha çok önem kazanabilir. Terfi, ödül, tayin gibi konularda hoş gelişmeler sizi bekliyor olabilir. 24 Eylül den itibaren ise ailenizi, aile köklerinizi, ebeveynlerinizi ilgilendiren konular önem kazanabilir, bazı yarım kalmış konuların üzerine giderek uzun bir aradan sonra meseleleri uygun bir şekilde neticelendirebilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 29 Ağustos 2010