Yay Burcu Ve Cinsellik

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1 Eylül 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Yönetici Editor

Beğenileri:
    474
    Ödül Puanları:
    83
    Fazla duygusal bir yapıda olmadıklarından karşısındakinin hangi özelliğinden etkilendiğini anlamak güçtür. Her insanın farklı özelliklerinden etkilenen bir burçtur. Sevdiğinin yanında olmadığı zaman yanındakini sever. Çok karmaşık bir aşk hayatı vardır. Dürüst bir yapıda olduklarından seksi, aşklarını partneri ile paylaşmakta bir sakınca görmezler. Partneleri tarafından sık sık terkedilir. Bu yüzden sürekli doğru insanı bulmak için bir arayış içindedir.

Kadın: Cinsel yaşama ve hayata esprili bir gözle bakar. Onun aradığı, çılgın, neşeli, ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir erkektir. Seksi sever. Seks onun için bir eğlencedir. Değişik tarzlarda sevişmek isteyerek partnerine zor anlar yaşatabilir. Partneri ile seks yapmayı sevse bile bazen fikir alışverişleri, sohbet etmek ya da romantizm yaşamak daha çok hoşuna gidebilir. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kadındır. Sürekli arayış içindedir, doğru partneri arar. Yay kadınını elde etmek için öncelikle onun arkadaşlığını kazanmak gerekir. Ciddi duygularla yaklaşmak bazen onun sizden uzaklaşmasına neden olur. Çünkü Yay kadını eğlenceyi, değişikliği sever ve bir erkeğe bağlı kalmak onun için zor olabilir.

Erkek: Yay erkeği neşeli, sevimli ve şakacıdır. Bu nedenle karşısındaki kadının kendini daha iyi hissetmesini sağlar. Çok seksi bir erkektir. Yay erkeğinin cinsel yaşamı maceralarla dolu olmalıdır. Dağda, çadırda, göl kenarında sevişmek hoşuna gider. Klasik mekanlar, pozisyonlar ona göre değildir. Sevişeceği kadını yatağa götürürken yaramaz bir çocuk gibi heyecanlanır. Yanındaki kadını kendini dünyanın en güzel, en seksi kadını gibi hissettirir fakat gözü yine de başka kadınlardadır. Kariyeri, evi ve yaşam tarzı olan özgür, iddiacı bir kadın onun için idealdir. Ona sahip olmak isteyen kadının dostu, arkadaşı olması, işlerine ve özgürlüğüne müdahele etmemesi gerek

.

2. 29 Mart 2007
  3. EU1

EU1 Guest

benim sevgilim yay ne yani beni aldatabilirmi şimdi ben aldatmam diyo:çok üzgünüm:

4. 30 Mart 2007
  5. bilginkiz

bilginkiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kadın: Cinsel yaşama ve hayata esprili bir gözle bakar. Onun aradığı, çılgın, neşeli, ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir erkektir. Seksi sever. Seks onun için bir eğlencedir. Değişik tarzlarda sevişmek isteyerek partnerine zor anlar yaşatabilir. Partneri ile seks yapmayı sevse bile bazen fikir alışverişleri, sohbet etmek ya da romantizm yaşamak daha çok hoşuna gidebilir. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir kadındır. Sürekli arayış içindedir, doğru partneri arar. Yay kadınını elde etmek için öncelikle onun arkadaşlığını kazanmak gerekir. Ciddi duygularla yaklaşmak bazen onun sizden uzaklaşmasına neden olur. Çünkü Yay kadını eğlenceyi, değişikliği sever ve bir erkeğe bağlı kalmak onun için zor olabilir.

AHANDA BENNNNNNNNNNNNN

6. 15 Mayıs 2007
  7. nazlxixbuse

nazlxixbuse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eşimin burcu yay biz süperiz:KK66:

8. 18 Kasım 2007
  9. pxixn@r

pxixn@r Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim sevgilim de yay... 9 yıldır birlikteyiz... anlaşamadığımız konular çoğunlukta ama bu tür konularda hiç üzmedi beni... üstelik babam da yay... o da evine ve anneme, bana çok bağlıdır... sevgilim ve babam da gördüğüm ortak özellik merhametli ve gönül insanı olmaları... sadece burçlarıyla değerlendirmemek lazım tabi...

10. 17 Aralık 2007
  11. sselinn

sselinn Guest

ben tam bir yay burcuyum yükselenimde yay bi çok şey doğru aslında ama cinsellikle ilgili pek fazla bişi diemem

12. 17 Aralık 2007
  13. cesur ve gxuxzel

cesur ve gxuxzel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süper bu aynı beni anlatıyo fakat 7 yıldır aynı erkekle beraberim ve onu çök seviyorum ve sıkılmadım

14. 2 Ocak 2008
  15. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yay burcuyum ve herşeyden çabuk sıkılıyorum bu huyumu hiç sewmiyorumm:çok üzgünüm:

16. 3 Ocak 2008
  17. AnzeR

AnzeR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaa benim hem eşim yay hem ben yayım ne olcak şimdii....:kızgın: :1shok:

18. 12 Nisan 2008
  19. nur hayat

nur hayat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yay burcuyum ve yükselenimde yay bütün özelliklerini taşıyorum yerimde duramam evde çok sıkılırım sürekli biri olmalı yanımda özgürlüyümede çok düşkünüm ama son zamanlarda çok sitresliyim aşırı asabi oldum bu günlerde hayırlısı