Yay Burcu ve İş Hayatı

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Gülmeyi, konuşmayı, eğlenceyi çok seven Yay, iyimser ve yardımsever bir insandır.Kolay adaptasyon sağlayabilen yapısı ve çokyönlülüğü ile, karşısındaki insanı kolayca etkisi altına alır.ınandığı şeylere öylesine derinden bağlıdır ki, karşısındakini de ikna eder.Dolayısıyla özellikle satış ve pazarlama konusunda Yay oldukça büyük başarılar elde eder.Optimist bir yapısı olduğu için, her türlü negatif durumda bile, sonuna kadar emek harcamaktan çekinmez.Ancak kendini rahat hissedebilmesi ve faydalı olabilmesi için özgür olmaya da ihtiyacı vardır.Bilginin güç olduğuna inanan Yay işiyle direkt ya da endirekt bağlantılı her konuda bilgi sahibi olmaya ve donanımını geliştirmeye çalışır.Seyahati, hareketi ve macerayı seven Yay için rutin görevler ve ofis işleri sıkıcıdır. Özellikle dış ilişkiler gerektiren alanlarda organizasyon için Yay'ı görevlendirmek, başarının garanti altına alınması demektir.Genelleştirmeye ve globalleştirmeye olan eğilimi zaman zaman detayları atlamasına neden olsa da, hedefi bütün haliyle hayal eden Yay, mutlaka oraya bir şekilde ulaşır.Yay genellikle ofis dışında olmayı tercih ettiği için, aslında nerede çalıştığının çok önemi yoktur.Ancak klostrofobik yapısı nedeniyle, dar, karanlık, sıkışık ortamlar veriminin düşmesine neden olur. Muhakkak ofisinde farklı yolculuklardan aldığı hatıralar bulunur.Seyahat ve hareket gerektiren her iş Yay için son derece uygundur.ıkna kabiliyeti, adaptasyon yeteneği ve inançlı doğasıyla Yay satış alanında büyük beceri sergiler.Bilgiye verdiği önem akademik kariyerde de büyük başarı ve tatmin elde etmesinde olumlu rol oynarDış ilişkiler özellikle Yay için uygundur.

Burçlar.com'dan Alıntıdır

:lepi:

Son düzenleme: 26 Mayıs 2009
  2. 3 Ocak 2009
  3. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

çok iyi şair olurlar

4. 15 Şubat 2009
  5. duuyguu

duuyguu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana uyuyo

6. 15 Şubat 2009
  7. umaysu

umaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana uydu ama ben şimdi yılan burcuyum . burcumdan memnunudum . bu yılan burcuda nerden çıktı.

8. 20 Mart 2009
  9. sehnaz bircan

sehnaz bircan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende yay'im bence cok iyi bir hukukcu olur ,avukat,hakim
    benim gibikaydirigubbakcemile3 :lepi:

10. 20 Mart 2009
  11. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Yay'ım.

Faaldirler, iş hayatlarında hareketlilik olsun isterler.ışte oda benim.........................

12. 15 Mayıs 2009
  13. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    koşuşturmalı işleri severım :)) heyecan adrenalın olucek..
    itfaiyeci yada ambulasta gorevlı olmak isterdım