Yay İle Akrep Uyumu

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Fazla ileri gitmeden durun! iyi düşünmelisiniz. Akrep insanı gizemli havası ve seksiliği ile sizi çekmiş olabilir. Belki de hiç kimsede rastlamadığınız derin duyguları ve tutkusu sizi çekmiştir. Yay burcu olarak siz bu ilişkiye canlı sohbetler, seyahat ve yüksek eğitim katabilirsiniz. Akrep burcunu ilginç, başarılı insanlarla tanıştırırsınız. Akrep insanı onun hayatını bu şekilde etkilemenizden heyecanlanacaktır. Hayatın anlamını tartıştığınız uykusuz geceler geçirebilirsiniz. İnanılmaz seks hayatınızın yanı sıra sorunlarınız olacaktır. Akrep burcu yoğun duyguları olan, sahiplenen, kıskanç, takıntılı bir kişidir. Sizinle sonsuza kadar eş olmak ister. Siz ise özgürlüğünüze aşırı düşkünsünüz, kısıtlanmaktan nefret edersiniz ve bağlanmak size zor gelir, zaten Yay bekarlar burcu olarak bilinmektedir. Akrep insanı ise sizi yüzeysel olmakla suçlayacaktır. Siz bunu kabullenir, detaylardan hoşlanmadığınızı söylebilirsiniz. Akrep sevgiliniz karmaşıktır ve özen ister, acaba siz bunu kaldırabilir misiniz? Jüpiter tarafından yönetilen Yay mutlu bir burçtur. Akrep gibi karanlık ve yoğun bir burçla bir arada olmak onda klostrofobik etki yaratabilir. Bunun üzerine onunla olan tartışmalarınız ve arkasından günlerce sürebilen sessizlikler gelecektir. Neden suçlu olduğunuzu bile bilmeden ve suçluluk hissi ile hiç konuşmadan günler geçirebilirsiniz. Bütün bunlara tahammül edebiliyorsanız peşini bırakmayın. Hayatta hiç bir şey dört dörtlük değil. Akrep burcunu gerçekten severseniz hayal bile edemeyeceğiniz bir sadakatle size bağlanacaktır. Birlikte olduğunuz her gün size tapacaktır. Akrep burcu bağlandığı zaman tutku ile bağlanır ve arkasından da muhteşem bir seks hayatı gelir.

rüyalar.com dan alıntıdır

2. 21 Haziran 2009
  3. azradilan

azradilan kozmetik delisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben yay burcuyum eşim ise akrep aynen anlatılanlar dogru.bu yuzden sureklı sorunlar yasıyoruz...

4. 11 Eylül 2009
  5. muscan24

muscan24 canan+mustafa= kıvanç :-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu kadar da uygun olmazdı yanii..cuk ourmuş valla.kim sölediyse doğru sölemiş.))))ben yay eşim akrep..zor olmasına rağmen birbirimizi çok seviyoruz...ayrı asla yapamayız.bağımlı olmuşuz.)))))))

6. 24 Kasım 2009
  7. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bende akrebim eşim yay keşke tam tersi olsaydı. :)

8. 13 Haziran 2010
  9. refref

refref Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben yay burcuyum eşim akrep.. uyumlu bi çiftiz şimdilik..

10. 6 Eylül 2010
  11. BurcumO

BurcumO Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben yay burcu sevgilim akrep burcu 2012 de evlenmeyi düsünüyoruz...Hayattan beklentilerimiz düsüncelerimiz genellikle ayni...Insallah evlenince de bu devam eder...

12. 21 Temmuz 2012
  13. BenArabesk

BenArabesk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    eşim akreppp ben yay....

3.5yıllık bi evlilik toplamda 6yıldan berı tanıyorum ancak zorlamaya basladı fena halde.... daha öncesındende ben ayrılmak istedim suan oldugu gibi ama eşimm bırakmıyorrr beniii... abuk sabuk tehditlerde bulunmaya basladı sacmalamaya yani...

hayrolsun sonumuz ne diyim...

14. 13 Mayıs 2013
  15. denizdelisi

denizdelisi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir yayla bir akrep anlaşamıyormuş, yol yakınken kaçın. ben denedim yay burcu erkekler kadar umursamaz kimseyi bulamazsınız !

likebutterfly bunu beğendi.
  16. 12 Temmuz 2014
  17. Epcet

Epcet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben yay kadınıyım, akrep erkeğiyle 4 aylık bir ilişkim var başta inatlaşmaktan öteye gidemiyorduk birde kendi çok sessiz biri olduğu için duygularını anlamakta zorlanıyordum.Ve tabii benim aşkım ağır bastı kızlar bu adam dominant ipleri eline verirseniz rahat ediyorsunuz ancak ben kimseye vermediğim bu imtiyazı ona verdim ve olumsuz bi sonucunu da görmedim akrep hükmetmek istiyor sanırım çok ketum çok sırlı anlamak zor ama anlaşmanın yoluda bu bence