Yay İle Yay Uyumu

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

  10 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Eylul
 1. Eylul

  Eylul Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  1 Ekim 2007
  Mesajlar:
  6.223
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  146
  Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar iyimsersiniz ki her zaman her şeyin yolunda gideceğine inanırsınız ve hiç para biriktirmezsiniz. Kara günler ya da ilerisi için yatırım yapmalısınız. İlişkinizin en zevkli yanı bitmeyen sohbetleriniz olacaktır. Birbirinizle konuşmaktan hayat boyu zevk alacaksınız. Felsefe yapar, sosyal konulardan ve yaşamla ilgili her türlü konudan konuşmaktan, tartışmaktan zevk alırsınız. Kafanız sürekli dolu olacaktır. Bazen kendinize daha az benzeyen biri ile olmak ihtiyacını duyabilirsiniz. Sizin ya da sevgilinizin doğum haritasında toprak ya da su gezegenleri varsa daha iyi olacaktır. Beraberliğinizde eksik olan pratiklik ve duygusallık tamamlanacaktır. İkinizde aşka kalbinizden çok kafanızla yaklaşırsınız. Sizler için doğal olan budur. Aranızdaki seks ise çılgın, şehvetli ve harika olacaktır. Sizler yürümeyi, bisiklete binmeyi, dağcılık yapmayı, yüzmeyi ve tenis oynamayı sevdiğiniz için formdasınızdır. Kapalı ortamda, spor salonlarında spor yapmayı sıkıcı bulursunuz. Bu ilişkiye kesinlikle "evet" diyoruz.

  rüyalar.com dan alınıtdır
   
 2. 30 Eylül 2009
  Konu Sahibi : Eylul
 3. desert06rose

  desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

  Katılım:
  16 Eylül 2008
  Mesajlar:
  2.295
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  146
  biz ikimizde yayız ama hiç bunlarla alakası yok gayet sakin sıradan bi birliktelimiz var..vede ark. vasıtasıyla tanıştık öle üniversite seyahat filan deil yani..ilerisi için yatırımmı :s benim sevgilim zaten çok aşırı para harcamaz daha doğrusu ben harcatmam o da tutumlıudur yani ikimizde tutumluyuz..evet kendimize çok benzedimiz doğru..hiçte spor yapmayoz antisporcuyuz biz =) anammmm yoksa biz yay deilmiyizakannehir
   
 4. 22 Mart 2013
  Konu Sahibi : Eylul
 5. kimyahatunn

  kimyahatunn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ekim 2011
  Mesajlar:
  424
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  86
  bi çoguna katılıyorum
  uzun sohbetler ,eglence birbirimizden hiç sıkılmama
  spor sanata felsefeye olan ilgi
  romantiklik vs vs
  daha sevgili degiliz ama evett cevabı mutlu etti beni :KK70:
   
 6. 19 Ağustos 2013
  Konu Sahibi : Eylul
 7. uyykaradenz

  uyykaradenz Üye Üye

  Katılım:
  18 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  18
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  bazıları olmasada konuşmadan gülmeden duramıyoruz bazen ben bile şaşırıyorum kendime nasıl bu kadar konuşuyorum diye :KK9: