Yay Kadını ve Evlilik

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve adyali tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : adyali
  1. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    izlenimlerime ve okuduğum bilgilere göre yay kadını genelde çok evlilik yaparlar sebebi ise özgürlüğüne düşkünlükleri imiş:eek:, bence yay kadını erken evlenmemeli hayatı yaşamalı, belirli bir doyuma uğradıktan sonra evlenmeli bilmem sizler ne düşünürsünüz bu konudaa.s.

2. 12 Mayıs 2009
  3. EBRULUM

EBRULUM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle fikirlerine katılıyorum
    yay burcu inanılmaz özgürlüğüne düşkün bazen hayatın ters tepesi geliyor kendimden biliyorum :KK43:(((((

4. 12 Mayıs 2009
  5. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben de yayaım ama düzeni severim özgürlükte bir yere kadardır. Kurallarım vardır ama geç evlenme taraftarı değilimdir. Ben zaten anlamıyorum yükselenime kadar yayaım ama bir özelliğini bile taşımıyorum

6. 15 Mayıs 2009
  7. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    acıkcası bunun burcla değil kişilikle ilgili oldunu dusunuyorum ben.kendını hazır hısseden evlenır.

ben kendı adıma konusayım; oyle sıkıya gelemem ama kendımde bi disiplınım kurallarım vardır yanı..
    yeterkı benım hayatıma karısmasınlar ;-) 23 yasında nıkahım oldu ve ben esımın soyadını aldım tmm ama bunu bu turlu kabullenemedım acıkcası aradan 6ay gectıkten sonra ben alısabıldım yenı soyadıma hemde sevdıgımle evlenmısken.
    ama bi baskası olsun dunden razı olur sevdıgının soyadını almak için can atar.. (en dogalıda budur yani)
    ben öyle fazla ilgiye ,kıskanclıga ve işlerime karısılmasından hoşlanmam.. ben uyardıgım halde devam edıyorsa ondan uzaklasmaya baslarım,mesafe olur aramızda, sonrada tamamen koparım.
    eşim bu huyumu bıldıgı için ona gore davranıyor.vaktınde çok kavgalarımız olup ben ayrılma noktasına gelmıstımki ayrılmadık devam edıyoruz çok şukur :nazar:

8. 16 Mayıs 2009
  9. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah bir ömür boyu ayırmasın canım...kaydirigubbakcemile3

10. 16 Mayıs 2009
  11. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aminn canımm :Saruboceq:

birde en buyuk kavgalarımızdan biride flört nişan ve nıkahı ilk aylarında ''sen benımsın''dediği zaman baya baya kavga ederdım...

şimdi alıştım ve artık doğal gelıyor kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

12. 17 Mayıs 2009
  13. adyali

adyali sil baştan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aşırıya kaçmadan birinin kollarının altında hissetmek beni mutlu eder ama sıkmadan istediğim zaman kollarının altından çıkabilmeliyim....

14. 20 Mayıs 2009
  15. zeyno2009

zeyno2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    evililiğe düşkündürler =)

16. 23 Mayıs 2009
  17. ponus

ponus hayatıma fön çekebilsemmm Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende özgürlüğüme düşkünüm ve eşimden boşandım, ancak özgürlüğüme düşkün olduğum için boşanmadık tabii, tesadüf mü yoksa burçlar bu kadar etkiler mi bilemem

18. 31 Mayıs 2009
  19. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende yayım yüskselenimde yay...ama kocamdan başkasını düşünemiyorum bile.canım aşkım...rabbim bi ömür ayırmasın bizi....