yaz geldi bebeğinizi yatırırken nasıl giydirip örtüyorsunuz??

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve s_eker tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : s_eker
  1. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    artık sıcaklar başladı ben bebeğimi bazen nasıl giydirip yatıracağımı şaırıyorum.daha kısa kolluya geçemedik.2.5 aylığız.ince askılı badi üzerine penye uzunkollu altınada tek kat penye alt giydiriyorum .üzerinede2kat penye battaniye örtüyorum bazen çok gibi geliyor terliyor azda olsa ne yapacağımı şaşırıyorum üşürse diye korkuyorum.sizler nasıl yapıyorsunuz?önerilerinizi bekliyorum.

2. 8 Haziran 2009
  3. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    artık havalar sıcak öyle kalın battaniyelerle örtmene gerek yok gecede yatırııken altından kısa kollu bi çıtçıtlı bady üstünede uzun kollu pamuklu bi tulum giydir ben öyle yapıyorum benim kızımda 6. ayın içinde zaten gece emmeye uyanıyolar baktın ki üşümüz üstünü güzelce örtersin yada sıcaklamış beline kadar ince bi battaniye örtersin artık havalar iyi üşümsz bebişin üşür diye çok örtersen bu seferde sıcaktan uyuyamaz yavrucak.ayrıca havalar dahada ısınıcak daha hazirandayız o zamanda kısa kollu bir tulumla yatıırrısın. gece yatırırken tulum en iyiysi beli açılmaz ve üşümez.

4. 8 Haziran 2009
  5. mugumugu

mugumugu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canımcım ben sadece bodyle yatırıyorum pamuklu ince battaniye örtüyorum.Korkma üşümez hava çok sıcak artık

6. 8 Haziran 2009
  7. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Benim oğluşum 14 aylık ve izmirdeyiz biz...Bu nedenlerle gece sadece alttan çıtçıtlı askılı bodyle yatıyor..gün içinde çoğu zaman onu bile istemiyor,evin içinde beziyle dolaşıyor:)) Bir ara yazlıktaydık,rahattı.2 haftaya tekrar gidicez,oğluşum rahatlayacak inşallah..

8. 8 Haziran 2009
  9. esteda

esteda Batuhan & Bertuğ canlarım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bizimki sıcağı hiç sevmez
    gece yataken askılı penyeyele kısa şortunu giydiriyorum üstünü ince battaniyeyle örtüyorum ama gece onuda istemiyo atıyo üstünden

10. 8 Haziran 2009
  11. caycan

caycan İbrahim Deniz'im Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda 2 buçuk aylık,bende yatarken askılı bi çıtçıtlı body üzerine bi tulum yada pijama giydiriyorum.üzerinede ince bi battaniye örtüyorum.ama bazen sabaha karşı elleri buz gibi oluyo,bende hemen eldiven geçiriyorum.üşüyo mu acaba?herkes ince giydiriyomuş,bende istiyorum kısa kollu giydireyim ama elleri hep buz gibi oluyo,bende uzun kollu giydiriyorum..

12. 8 Haziran 2009
  13. mineulusoy

mineulusoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hava çok sıcak.Canım oğlum 3 aylık, Bazen sadece yarım kollu çıtçtlı body ve ince pamuklu battaniye örtüyorum.Banyo yapmışsa atlet üstüne yarım kollu body giydirip yatırıyorum.

14. 9 Haziran 2009
  15. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben de aynı senin gibi giydiriyorum. ama üzerine 1 tane orta kalınlıkta penye bayttaniye ortuyorum. bizim ev serin daha. biz bile kalın yorganla yatıyoruz.

16. 10 Haziran 2009
  17. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    ben çalıştığım için annem bakıyor kızıma, gündüzleri altına naylon seriyormuş, bez bağlamadn kızım özgür özgür oynuyormuş yatağında, geceleri ise çıtçıtlı badisiyle yatırıyorum, sabah saat 4 den sonra ince battaniyesini örtüyorum minnoşumaaaa

18. 23 Haziran 2009
  19. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim evim cok gunes alıyo ve sıcak oluyo ben 6 aylık olan oglumu gece yatırıken altına sıfır kol cıtcıtlı badı ve ustunede ince uzun kollu pijama takımı giydiriyorum ustunede ince battaniyesini ortuyorum gerci saga sola cok dondogu için battaniyesiz yatıyor sayılır ustune cok acmasa kısa kollu yatırmak istiyorum birkac sefer denedim ama ustunu co kk actıgı için uzun kollu pijama onun usumesini engellliyo