Yaz geldi , bebekleri nasıl serinletiyorsunuz?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve TaKinTi tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : TaKinTi
  1. TaKinTi

TaKinTi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben tatil için aydına geldim ve burası cok sıcak. camları actıgımda cereyan yapar hasta olur diye korkuyorum. tek camı acık bıraktıgımda tereddütte kalıyorum. sizler ne yapıyorsunuz nasıl serinliyor uyuyor kuzular?? :KK46:

2. 4 Temmuz 2010
  3. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende Adana'dayım burasıda çok sıcak oluyor. Ben alıştırdım oğlumu yattığımız odada sabaha kadar cam açık yatıyoruz. kapıyı kapatıyorum ki ceryan yapmasın. gündüzde evde camlar hep açık. aksi halde kendiside rahatsız oluyor terliyor.1 aydır böyle yapıyorum rahatsızlanmadı çok şükür...

4. 5 Temmuz 2010
  5. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bol bol duş, arada musluk altına kısa serinliyoruz. bazen ellimi ıslatıp bacakarına yüzüne sürüyorum. havuzumuza su doldurup oynuyoruz. camlar zaten hep acık. geceleri ventilatör calısıyor. simdilik böyle idare ediyoruz klima acıl degil suan daha.

valla ben bütün camları acıyorum heryerden esiyor ama direk ceyranda oturmuyoruz biz

6. 5 Temmuz 2010
  7. zeze26

zeze26 günışığımsın,tek günışığı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    koca kış geçti,hasta olmadı bu sıcaklarda ben hasta ettim kuzumu:sinifsinif:burnu akıyo yeşil yeşil..zor nefes alıyo kuzum ya..arada da öksürüyo...nezle olmuş dediler...bi şuruba başlattı dr.muz...umarım çabuk iyileşir,öksürdükçe içim eziliyo...büyük ihtimalle kipa da oldu..çok sıcaktan birden çok serine geçince vücudu dengeyi sağlıyamadı sanırım..2-3 gün arka arkaya böyle olunca üşüttük yavrumu..cereyan da çok tehlikeli..

8. 5 Temmuz 2010
  9. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ben devamlı klima çalıştırıyorum gecede vantilatör odasındada klima funda çalışıyor sabaha kadar ...