yaz geldi miniklerimizi sinekler ısırmasın

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve ebrizm tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ebrizm
  1. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar yaz geldi henüz başımıza gelmedi ama kızımı sivrisinekler ısırıcak diye çok korkuyorum. prize takılan likit sinek kovucularında zararı olur diye çekiniyorum siz neler yapıcaksınız paylaşırmısınız

2. 2 Haziran 2009
  3. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zararı olmaz canım kullan..benim kızı maalesef ısırdılarmafoldumben tam karşımızda park var..sivrisinek çook :çok üzgünüm:

4. 2 Haziran 2009
  5. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    gece ben ısırdım onu sinek değil:)))ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz:sm_cool::1hug::1hug::nazar:a.s.:dance:

6. 2 Haziran 2009
  7. Elis

Elis Guest

nasi zararri olmaz:1shok:cok zararli oyle seyler lutfen kullanmayin,,

8. 2 Haziran 2009
  9. forga

forga Guest

Ayy benim oğlanın sivri sinek ısırmasına alerjisi var, ceviz büyüklüğünde şişiyo, ilthaplanıyo falan üstüne bide iz kalıyor, uğraşıyoruz kremler alarji ilaçları falan sonra, ben tüm bencerelere tül gibi bişey taktırdım oluyo ya hani, adı ne bilmiyorum, korkumdan balkon kapısını açmamla kapamam bir oluyor, dışarda napcam bilmiyorum şu OFF gibi cilde püskürtülen ürünler zararlımıdır acep.fisfisfis

10. 2 Haziran 2009
  11. Arzu:)

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :roflol::roflol::roflol::roflol:alkisalkisalkis

12. 2 Haziran 2009
  13. Arzu:)

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben kullanıyorum canım..zararlıysa ne kullanalım..bi önerin var mı?benim kızın kanı tatlı..sinekler mahfediyo bıldırcınımı teyzesiCADIARZU

14. 2 Haziran 2009
  15. Arzu:)

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben bebek sağlığı bölümünde açmıştım bu konuyu..sprey zararlıymış.. ne yapıcağız bende şaşırdım..

16. 2 Haziran 2009
  17. Elis

Elis Guest

canim bende kullanirdim ama ne zaman cocuklarim oldu kestim kullanmayi,burda tvde bile doktorlar cok zararli oldugunu soyluyorlar,tavsiye hakkindada,cibinligi vardi cocuklarimin,genelde ince ve uzun kollu uzun pacali giydirirdim,yatirmadan once odasini iyice bi kontrol ederdim,yani butur seyler zararli olunca kollamaktan baska care yok ,kendi kendini kolliyana kadar,,,yerim ben senin bildircinini,ALLAH bagislasin canim,,,a.s.

18. 3 Haziran 2009
  19. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben böcek için cama tül gibi sineklikler var kutu içinde metreyle satılıyor.sen kendi camına göre kesip içindeki tırtıklı yapışkanla cam kenarına yapıştırıyosun.istediğin zaman sök yıka ıslak tak 2 saniyede kuruyo onları tavsiye ederim yapı marketlerde var çok uygun fiyatla üstelik çok uzun zaman dayanıyo.sök tak cırtcırtlıcgbi ince bir bantı var pencere kenarına yapıştırıyosun pratik sineklik.diğer odalarada istersen fişli sineklik kullanın bebeğin odasına bunu tavsiye ederim.