Yaz Tatilinden Dönenlerin Onerileri, Uyarıları, Gezi Notları!

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve yorgun savaxsxçxix tarafından 14 Haziran 2008 başlatılmıştır.

14 Haziran 2008
    Konu Sahibi : yorgun savaxsxçxix
  1. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar birkaç başlık adı altında tatillerimiz planlamaya çalışıyoruz. Bu konu beni o kadar meşgul etti ki, kendi kendime söz verdim, tatilden dönünce ayrıntılı bir şekilde deneyimlerimi paylaşacağım. Ben Temmuz ayında ilk tatilime çıkabileceğim. Ama şimdiden bu başlığı açıyorum ki, tatilden dönen arkadaşlarımız tecrübelerini paylaşırsa buradan henüz karar verememiş arkadaşlara da yardımcı olmuş olurlar hem de 2008 izlenimleri olarak gelecek yıl da elimizde veri tabanı oluşturmuş oluruz.

Benim düşüncem: gerek konaklama, gerek yeme-içme, tur fiyatlarını, yapılmaması, yapılması, dikkat edilmesi gereken şeyler, bankamatik olup olmadığı, ne zorluklar yaşandığı vb. noktalarda paylaşım sağlayabiliriz diye düşünüyorum.
    a.s.:enbuyukkk:

2. 14 Haziran 2008
  3. yorgun savaxsxçxix

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    yok mu tatili yapıp gelen arkadaşlar?

4. 15 Haziran 2008
  5. yorgun savaxsxçxix

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    güncelleme.....................................................................

6. 27 Haziran 2008
  7. asi mavi

asi mavi Guest

Ben tatilimi üç yıl önce yaptım.çok ani olmuştu balayımızdı.alanyada saphir otel ,çok memnun kaldım,hizmetler yemekler çok harikaydı ve temiz.dört yıldızlı bir otel.ben aniden çıktığım işin tatil öncesi alışverii yapamamıştım ve yedek mayolar şortlar çok lazım oldu benim için.bu yaz gidersem inşallah ilk önce tatil alışverişi yapacağım mutlaka

8. 30 Haziran 2008
  9. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar antalyaya tatile gelen arkadaslara otel konusunda yardimci olabilirim.. is geregi otellerin cogunu biliyorum ve size tavsiyelerde bulunabilirim.. nasil bir sey düsündügünüzü belirtirseniz yardimci olmaya calisacagim..

10. 1 Temmuz 2008
  11. gulcin_1

gulcin_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu sene yer ayirttim larespark a kismetse 29 agustosda orda olucam,lara'ya bir kez gitmisligim var ama bu hotel'i ilk defa tercih ettim.Beni az cok bilgilendirebilirmisin hotel hakkinda,tesekkur ederim.

12. 1 Temmuz 2008
  13. MutlulukRecetem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok güzel bir otel secmissiniz.. lara-kundu da-- orda ki otellerin hemen hemen hepsi cok güzeldir.. sizin otel yanilmiyorsam titanic otelin yaninda. titanic oteli de inanilmaz güzel ve cokta kaliteli. lares park´a gidenler cok memnun kaliyorlar. tek sikayetleri ruslar, ama bu bütün antalyadaki oteller icin gecerli. antalya merkeze gitmek isterseniz bir gün; size bir önerim ya taksicilerle fiyat konusunda anlasin (cünkü cok pahali gercekten) yada 10dk felan kervansaray otelin oraya dogru yürüyüp orda ki dolmuslara binin.. fiyatlar kunduda inanilmaz pahali cünkü..

14. 2 Temmuz 2008
  15. duyguygt

duyguygt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben yeni döndüm tatilden. Likya turu (Kültür turu) idi benimkisi. doğayla iç içe. Hem tarihi yerleri gezip hemde denizin tadına vardık. doğayla iç içe olmasını istemiştim tamda öyleydi yani ama Otelde bahçede yemek yenildiği için (yani ben arılardan yiyemediğim için )çok sıkıntı yaşadım hep beni buldu arılar :KK70:

16. 2 Temmuz 2008
  17. gulcin_1

gulcin_1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya cok saol ilgilendigin icin,demek taksiler cok pahali.Sence havaalanindan larespark'a ne kadar tutar(ucret olarak) taksi beni bu konudada bilgilendirebilirmisin?Kaziklanmak istemiyorumda:)a.s.

18. 3 Temmuz 2008
  19. MutlulukRecetem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canim aslinda o otelin kendine ait bir servisi olmasi lazim.. sizi havaalanindan alan ve direk otele götüren.. havaalanina uzak degil 10 dakika felan. o kadar bile yoktur belkide. senin yerinde olsam oteli bir ararim, sizi havaalanindan alan servis var mi diye sorardim. ordaki taksiciler ne kadar ister bilmiyorum ama benim tahminim en fazla maksimum 15 ytl. (normal ücret en fazla bu u o mesafe icin) havaalaninda belki daha da kazikcilardir.. ama sen yine de bi oteli ara. yada rezervasyonunu yaptirdigin sirketi ara, direk otelden rezervasyon yaptirmadiysan.