Yazın ameliyat olmak

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve heisamonster tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : heisamonster
  1. heisamonster

heisamonster Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar merhaba Yazın amelıyat olucam sızce cok zorlanırmıyım ? İzmirde yaşıyorum haziranda olabılırım en erken lysden sonra anca. Nefes alma problemım var ve önden güzel olsada burnum yandan bıraz düşük gülünce v.s pek beğenmıyorum büyük gelıyor bana yandan.
    Doğal olsun istiyorum doğal ve kavisli . şimdiden teşekkürler :) opuyorumnanaktan

Not: forumda hersey cok ayrı ayrı yazıyor bulamadığım soruların cevaplarını toplu almak ıstedım :) :eek:

-Yazın amelıyat olmanın cok olumsuz etkısı varmı ? Sıcak burna etkı edermı cok ?
    - İzmirde hangi doktorlara amelıyat oldunuz
    -Burnumda cok sorun yok önden oldukça iyi fakat yandan beğenmıyorum sızce en doğal burunu kim yapıyor ?
    -Morluklarınız ne kadar sürdü ? Amelıyatta cok ağrı hıssettınzmı
    -Ve son olaraktaa fiyat hersey dahill nekadar tuttu :)

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  2. 19 Ekim 2010
  3. yase43

yase43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim bildiğim kadarıyla yazın çok tavsiye edilmiyor.kemikler sıcaktan dolayı kaynamıyormuş.iyileşme süreci de uzuyor tabi...

4. 19 Ekim 2010
  5. prensesasik

prensesasik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    birde yazın ödemler şişlikler morluklar güneşten dolayı kalıcı olabiliyormuş..

6. 19 Ekim 2010
  7. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148

yok canım.. sadece lazerli işlemler yazın yapılmaz o da cilde güneş değmemesi için. benim kuzenim yazın oldu.. çok hafif morlukları olmuştu onları da 1 hafta kadar yüksek korumalı bir güneş kremi ile kapattı. etrafınızda bir araştırın bakalım hangi dr.a yazın gidilmiş de yok ben yazın ameliyat etmem demiş..kaydirigubbakcemile3 içiniz rahat olsun bence..

8. 19 Ekim 2010
  9. heisamonster

heisamonster Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bilmiyorum valla bıraz kaynamaz dıyerekten korkuttular benı ama üniversıte başlamadan en uygun zaman yazın cünkü şuan dersane var . Seneye okul başlayıncada olmak ıstemıyorum işin acıkcası .
    Umarım 'yagmurluk ' dedğın gibidir :)

Pekı bana önerebılceğınız doğal burun yapanlar kımler ? bi ara burun resmımı koymayı düşünüyorum önden güzel fakat gülerken ve yandan profıl çekıldığım resımlerde beğenmıyorum ama okuduğum yazılardada bazı kişilerin eskı burnunu aradığını gördüm . ve işin açıkcası burnumda cok bı sorun olmadığından beklentımde bıraz yüksek :) izmirde hakkında bılgı sahıbı olduğunuz doktorları Olumlu + olumsuz - yazarsanız cok sevinirim kızlar :)

10. 19 Ekim 2010
  11. sebnem66

sebnem66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yazın ameliyat olunmaz kaynamaz tutmaz bilmem ne olmaz die bişe yok.ben gecen sene haziranda oldum güneş kremi falan kullanmadım morlukarımda 1 hafta içinde gecti.benden sonra temmuz ayındada olanlar var onlarda gayet memnunlar. güneşten korumakta lazım ama o kadar abartılı şekilde deil.günes kremiyle şapkayla halledersiniz bunu.korkma canım böle seylerden ameliyat olduktan sonra güzel burnunla hayatın keyfini cıkar :)))

12. 19 Ekim 2010
  13. jonquilla

jonquilla Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    septoplasti olacaksanız bende sorun olmamıştı, rinoplasti'de ne olur bilmiyorum, o daha ağır bir ameliyat ne de olsa. ben temmuzun ortasında çanakkalenin hararetli sıcağında septoplasti oldum. Kanama riskinden korktum 1 hafta çıkmadım evden, ama sonra doktora sordum deniz kenarına gidebilir miyim diye, yüzersen daha iyi olur dedi, burnuna deniz suyu iyi gelir dedi, kanamaz mı dedim, hiçbişey olmaz dedi. Denize girdim ameliyattan 1 hafta sonra. Benim doktorum böyle dedi, bana bişey olmadı ama siz yine de doktorunuza sorun

14. 19 Ekim 2010
  15. yase43

yase43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sen bence bi kaç drla görüş sor.kulaktan duyma işte bilinenler :KK70:

16. 19 Ekim 2010
  17. jonquilla

jonquilla Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kulaktan duyma değil yaşanılan tecrübe paylaşımı
    elbette ki doktor en doğru cevabı verecektir, zararlı birşey ise zaten doktor bu ameliyatı uygulamaz

18. 19 Ekim 2010
  19. yase43

yase43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yani ben okudum biryerde ama hatırlamıyorum.bildiğim bu.ben de sorabilirim bakalım dr uma. :)