Yazin beyaz kalmak için???

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve arsenik tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : arsenik
  1. arsenik

arsenik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benim cildimin güneşe karşı bi hassasiyeti yok ama ben bronzleşmak istemiyorum.çünkü zaten esmerim...bu yüzden en yi güneş kremini arıyorum şöyle yazın başındaki gibi bem beyaz olabilecegim.. önerilerinizi bekliyorum
    a.s.

2. 10 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

evet ya bende de aynı dert var :çok üzgünüm:
    yazın güneşten kaçarım, hiç güneşlendiğimi hatırlamam, hep gölge yerler ararım :nazar:
    cildimde 1 sorun yok benim de ama hiç sevmem esmerliği ben. beyaz kalmak istiyorum hep. ne kadar kaçarsam kaçıyım denize girdiğimde yanıyorum ama az da olsa mirmirmirmir

4. 10 Ağustos 2008
  5. LonelyLove

LonelyLove siyaha aşığız beyaza deli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    güneş koruyucu kullanabilirsin ben beyazım yanmamak için 50 faktörlü koruyucu kullanıyorum.tabiki sadece koruyucu kullanmak yeterli değil güneşte fazla kalmamalısın yanmak istemiyosan öğlenleri özellikle dışarı filan çıkarken mutlaka koruyucu kullan

6. 10 Ağustos 2008
  7. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben kullanıyorum koruyucu falan 50 faktörlü ama cok hızlı bronzlasıyorum. illaki güneslenmeme gerek yok öyle.. iki adımlık yere cıkayım birazda günes olsun anında yanıyorum.. önce kırmızımsı oluyo sonra bronz.. :S cok cabuk acılıyorum ama esmerleşmek istemiyorum hiç

8. 10 Ağustos 2008
  9. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sanırım cilt tipine göre değişiyor,bazı ciltler ne yaparsa yapsın hemen esmerleşiyo (genelde buğday tenliler ve esmere dönük ciltler hemen bronzlaşır),ben süt beyazıyım,60 SPF kullanıyorum ve denize de girsem havuza da girsem,güneşte de kalsam cildim koyulaşmaz biraz kızarır o da ertesi güne düzelir,ama bende de çok beyaz tenli ve kızıl saçlı olduğum için dikkat etmezsem güneş lekesi sorunu oluyo,şu anda yok ama deniz kenarı bi yerde 1 hf tatil yapsam omuzlarım dekolte bölgem güneş lekesi olur senağlama

10. 10 Ağustos 2008
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

bende bi türlü esmerleşemiyorum ama güneşin altında çok kalırsam biraz kızardığım oluo
    bende bronz ten istiyorum ama kullanmadığım krem yapmadığım şey kalmadı olmuo işte senağlama

12. 10 Ağustos 2008
  13. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy canlarım ya bence üzülmeyin.. beyaz ten herzaman iidir.. ilgiyi cabuk ceker.. ferah bi his uyandırır ve ipeksi bi görünüsü olur..erkeklerinde dikkatini cabuk ceker hemyerimseniben

14. 10 Ağustos 2008
  15. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de bronz ten sevmeyenlerdenim,50 faktörlük güneş kremi kullanıyor,asla güneşlenmiyorum...Buna ragmen hafif de olsa karardım...Son dönemde fransız mankenler arasında çok moda bu akım,onlar da güneşten kaçıyorlar...Bir dönem herkes kapkara geziyordu,sanırım artık herkes bembeyaz gezecek:)

16. 10 Ağustos 2008
  17. uhuvvet

uhuvvet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende 50 faktör kullanıyorm ama öğlen bir gibi kurstan cıktığım icin ynmaktan kurtulamıyorum :KK43:
    buğday tenliyim bide kızarlıklk ve bronzlk hosuma gitmiyo
    günes kremnn yannda ilave ne kullanabilrz?

18. 10 Ağustos 2008
  19. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güneşten kaçmak mümkün değil..güneşte çıkıosak yancaz malesef =( bende beyaz tenliyim azıcık buğdaylaştım..güneşin altında mecbur durmak zorundaydm işlerden dolayı...50 faktör sürüyorum bende..öğlen güneşe çıkmak zorundaysanız ve insanların ne düşündüğü umrunuzda değilse açın şemsiye ve gölgede yürümeye çalışın...bol bol domates tüketin ve kese yapın bol bol..rengin eski haline gelmesin sağlar..hatta hamama gidin bi ara...ama yanmamak için yapılcak başka bişey mümkün değil malesef...