Yazın pamuk yastık mı yoksa boncuk silikon yastık mı tercih edersiniz?

Konusu 'Anket : üyelerimize sorduk...' forumundadır ve xsxehrazat35 tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

?

Yazın pamuk yastık mı yoksa boncuk silikon yastık mı tercih edersiniz?

Anketin kapanma tarihi 5 Mayıs 2008.
  1. pamuk

oy sayısı 2
    50,0%
  2. boncuk silikon

oy sayısı 1
    25,0%
  3. diğer

oy sayısı 1
    25,0%
    25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : xsxehrazat35
  1. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Malum yazın sıcaklarda serin tutan,terletmeyen yastıklar tercih edilir.Sizler hangisini kullanıyorsunuz?

2. 29 Nisan 2008
  3. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA Pro Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    ben sürekli pamuk yastık kullanıyorum. çok da memnunum. daha sağlıklı daha rahat

4. 3 Mart 2009
  5. EU1

EU1 Guest

pamuk

6. 26 Nisan 2009
  7. EU3

EU3 Guest

pamukk

8. 17 Haziran 2011
  9. aysunk

aysunk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en azından geçen haftaya kadar pamuktu ve idare ediyordu. Geçen hafta eşim(netten alışveriş manyağıdır biraz) bir yastık almış. İçinden sesler geliyor. kutusunu okudum karabuğday yastığı imiş. markası sweat dream di. isteyen araştırabilir. "buğday tohumlarını doldurmuşlar bir torbaya senin gibi akıllılara satıyorlar" dedim. geceleri yastığı katlayıp kafasının altına koyuyor mışıl mışıl uyuyor adam. ben de gurur yapıp elimi bile vurmuyordum. dolaptan kendi çıkarıp yatıyordu. Geçenlerde benimki gece nöbetine gidince aldım onun gibi katlayıp kafamın altına koydum. hşş diye bir ses çıktı. biraz sert geldi ama rahattı. Sabaha bir kalktım benimki başucumda gülüyor. "Nasıl rahatmı yastığım diye. Ben de o artık benim yastığım dedim ve el koydum :KK49:

sonuçlar:
    başlangıçta biraz sert gelse de içindeki tohumlar yer değiştirdiği için başın ve boynun doğal şeklini alıyor. sonrasında uyku rahat. sadece ilk gecede hareket ederken çıkan ses rahatsız edici olabiliyor ama alışılıyor. içindekinin bitki olmasından kaynaklı sanıyorum kesinlikle terletmiyor. beyaz kılıfta geliyor ve bitki tozları çıkabiliyor o yüzden üzerine 2. bir kılıf geçirin ya da benim gibi penye t-shirt giydirip kişilik kazandırabilirsiniz :nazar:

bu arada 40 lira civarında bir paraya almışız...

10. 10 Temmuz 2011
  11. yozservet

yozservet Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aysun merhaba,
    bi,z de pamuk yastık kullanıyorduk. bu arda hamileyim ve kendime hamile yastıgı yapmaya kalktım ama boncuk silikon buldum onunla cift kisilik yastık yapıp kullanıyordum t aki sıcaklar balsayana dek. beni mahvetti geceleri. bacaklarımın arasına aldıgımda cok terletiyordu.
    simdi senin yazdıklarını okuyunca esimle kendimize 2 tane karabugday yastıgı siparis ettik. bakalım deniycez onlar basımıza iyi gelirse pamuk yastıgı da hamile yastıgı yapıcam. :)) degerlendirmemi yazarım

12. 21 Temmuz 2011
  13. aysunk

aysunk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba cnm, bizim evdeki yastık sayısı 3 oldu :) şahsen ben çok mutluyum. boyun ağrılarımın akşama kadar bilgisayar başında olmaktan değil, yastıktan kaynaklandığını da öğrendim. bir tanesini bagaja koyup taile bile götürmeyi düşünüyorum.

gelen yastığın içindeki karabuğday miktarı bana göre az ama 2 ye katlayınca küçük ama rahat bir yastığa dönüşüyor.

bilmiyorum suç olur mu ama eşime sordum yastığı şurdan , Yastık Grubu, Sweet Dream (Rikakkusu Makura) Doğal Karabuğday Yastığı satın almışız. umarım sana da faydası olur.

bu arada hamilelilğin için tebrikler. ben de bu sonbaharda peşinden gelmeyi düşünüyorum :KK3:

Son düzenleme: 21 Temmuz 2011