Yazın roaccutane kullananlar?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Rabisss tarafından 2 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2011
    Konu Sahibi : Rabisss
  1. Rabisss

Rabisss Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazın roaccutane kullanan var mı? Benim gibi eve hapsolan,güneşten bucak bucak kaçan....... :KK50::KK50:

2. 2 Temmuz 2011
  3. glamorus

glamorus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum 5günmü ne oldu başlayalı aynen hiç evden çıkmıyorum bende kızardı yüzüm

4. 2 Temmuz 2011
  5. Rabisss

Rabisss Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sıkıntıdan patlicam ama stres yapmamaya calısıyorum,yüzüm için. İnşallah bu sıkıntıdan bir an önce kurtuluruz Allah hepimize şifa versin......:KK43:

6. 4 Temmuz 2011
  7. glamorus

glamorus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canm bende çok sıkıldım evde durmaktan inş buna değer

8. 5 Temmuz 2011
  9. Rabisss

Rabisss Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah...............

10. 8 Temmuz 2011
  11. sky_water

sky_water Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bugün 2.haftam doldu günde 60mg dan 4 ay boyunca kullanıcam. :KK34: Şimdiye kadar güneşten yana bi sorunum olmadı zaten esmerim, 50 faktörlük güneş kremimi sürüp kafama da tatlı büyükçe bi şapka taktım ve gayet güneşlenip denize girdim. :KK66: Kızlar güneşten korunduğunuz sürece bi sorun yok rahat olun. :)

12. 14 Temmuz 2011
  13. sndz

sndz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 3.5 aydır zoratenin kullanıorum bilenleriniz vardır raccutane la aynı etkide ilaç bende çok sey yaşadım ilaç yüzünden hatta 3 gündür burnum kanıo size yazarken bile ama stres yapmayın ben bi de çalışmak zorundayım dısarı çıkıom artık güneş koruyucalrla idare ediyorum sorusu olanlara yardımcı olmak isterim acil şifalar:KK70:

14. 15 Temmuz 2011
  15. glamorus

glamorus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt burun kanaması oluyo ama krem sürersen burun iiçinde krem var onu sür bişe olmuyo rabisss nslsn buarada nsl oldu cildin hiç sesin çıkmıyo

16. 15 Temmuz 2011
  17. sndz

sndz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    ama ben dikkat ettim her gün aynı satte kanıo:) komik ilacı aynı sattte içmeye dikkat ediyorum ondan olabilir ama kremlşe ilgisi yok sanki güneşte kalınca kanar ya öyle oluo ilk korkmuştum ama ilaca baslamadan herkesi okumuştum yazılanları söylenenleri dinledim olumlu yönlerini almaya çalıştım napalım moral bulcaz demi amaaaa:)

18. 15 Temmuz 2011
  19. glamorus

glamorus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    endişelnme canm bendede burun kanaması olmuştu ilaçtan oluyo.burun içide kuruyoya içine krem sür burun içi krem dersen doktor yazar.benm moralim çok bozuk ama ya bugün siyah noktaları faln dayanamadım sıktım ve berbat oldu. zaten hassas tırnak izleri oldu hep:84: nsl böle bi hata yaptım sen sakın oynama ne olursa olsun