Yazlık Ciciler

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve innuk tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : innuk
  1. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar bebişlerinize yazlık kıyafetler aldınızmı? bu ay sonu almayı düşünüyorum ama. Ne zamandan itibaren giydirebiliriz acaba nisanda giyebilirlermi erken mi olur?? birde nasıl şeyler almalı acaba.. Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum..

2. 12 Mart 2010
  3. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    innuk canım,ben de balık açtım ama yazan olmadı..ben de merak ediyorum ne alıcaz?

4. 13 Mart 2010
  5. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Ay o kadar deneyimli anne var yok mu hiç cevap vercek olan??

6. 13 Mart 2010
  7. pamuk86

pamuk86 rüzgar ege'nin annesi Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım havalar iyice ısınmadan giydirme nede olsa onlar hemen üşüyorlar haziran ortasında anca giydirebiliriz bence yavaş yavaş

8. 13 Mart 2010
  9. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar nisan ayında havalar daha soğuk olcakmış ancak mayıs haziranda giyinirler bebekleriniz kaç aylık bilemiyorum ama geçen sene yazın ben bol bol askılı badi giydirdim evde zaten sadece çıtçıtlı badi giydirebildim şotlu tulumları vardı kızı olanlar daha şanslı elbiseye benzer çıtçıtlı badiler giydirdim sürekli bide kısa taytlı tunikli kıyafetler almıştım kızıma topu topu bikaç kere giydi hepsi duruyo şimdi yepyeni:)

10. 15 Mart 2010
  11. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    mayıs hazirandan önce yazlık giydiremiycez yani.. Baktım mağzalarda hep yazlıklar var. Oğlum 4 aylık ama aldığım 3-6 ay kıyafetleri yavaş yavaş küçülmeye başladı. (62 numaradan bahsediyorum) hazır alışveriş yapacakkende yazlık alayım demiştim ama işte ne alınır yazlık nasıl giydirilir bilmiyorum malum kışın iki üç kat giydiriyorsunda yaz gelince body falan giydircekmiyiz yada body üzerine başka bir şey giycekmi? Hepsi kısa kollumu olcak yoksa yine uzun kollu şeylere ihtiyaç olcakmı?

saçma gelebilir ama aklımdaki sorular bunlar.

12. 15 Mart 2010
  13. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    innuk canım,geçen seneden hatırladığım bazı şeyler var.evde kısa kol çıtçıtlı body ve kısa çorap ile oturuyordu ya da şort takımlarla.dışarıya çıkınca içine askılı çıtıçıt body ve yazlık tulum,elbise falan giydiriyordum.ama ağustos biraz serin olduğundan uyurken uzun kollu,uzun bacaklı ince pijamalar giydiriyordum.evde tek body yeterli geliyordu ama artık kızım yürüme çağına geldi.yani ne giydiricem bilemiyorumbilmiyorumkismile

14. 15 Mart 2010
  15. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Ay canım çok saol yaaa.. alışveriş işini ertelememiz gerekecek sanırım. Mayıs haziran gibi ancak giyer galiba yazlıkları. Ama işte ne alacağını bilmeden alışverişe gitmekte çok fena oluyor..

16. 15 Mart 2010
  17. TDS

TDS Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    küçük bebeklere yazın en sıcak günlerinde çıtçıtlı bady ve çorap giydirin dışarda ise iki parça penye şortlu takım giydirin beli lastikli olmalı hem alt değişimi için hem bebeğin bunalmaması için ayrıca iki parça olması terlediği zaman sırtına sırt bezi koymak için ideal oluyor. Yaz sıcağında ve küçük bebeklerde kot pantolon ve çok süslü püslü elbiseler iyi olmuyor zaten külotlu çorap giydirilmediği için bebeğin bezi görünüyor. elbise yürümeye başladıktan sonra ideal oluyor. yürüyen kızlar için altına şort giydirilmiş elbise ve salopet pantolon erkeklerede yine salopet pantolon ve şort ideal olur. ayrıca ilkbahar aylarında nisan mayıs ev içleri henüz ısınmamış olur yazlık giydirmek iyi olmaz zira çok kolat midelerini üşütüyorlaer dışarıdada bahar havası malum bir aça bir kapar tedarikli olmak gerek yedekte uzun kollu ve paçalı giysiler bulundurmak iyi olur inşallah yardımım dokunmuştur

18. 15 Mart 2010
  19. tan07

tan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben biraz erkenciyim galiba...

Ekli Dosyalar: