Yazlıkları kışlıkları kaldırmak dert mi sizin içinde?

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Kasım 2007 başlatılmıştır.

14 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

nasıl yapıyorsunuz kızlar bi kolayı varmı bunun? Ben çok zorlanıyorum ya. Neyin içine koyuyorsunuz kaldırmadan yıkıyor musunuz vs.

2. 14 Kasım 2007
  3. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Ben en basit şekilde yapmaya çalışıyorum.
    Biçok kazak hurcu aldım.
    Önce hepsini yıkıyorum, sonra ütülenecekleri ütüleyip hurçlara koyuyorum ve çekyatların alltına koyuyorum.:kahve:

4. 14 Kasım 2007
  5. sweet curse

sweet curse annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    88
    valla canım bende bazanın içine koyuyorum.bi tafarı benim bi tarafı da kocamın.tabiki yıkayıp koyuyorum.bazanın içine çarşaf seriyorum.üstünü de yine çarşafla örtüyorum.çünkü hurçların içinde yorganlarım var napayım.

6. 14 Kasım 2007
  7. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kışlıklar büyük dolapta yazlıklar ise çekmeceli dolapta. O yüzden kaldırma derdim olmuyor. Bir ayakkabılarda sorun yaşıyordum. Biraz fazla ayakkabım varmış Onlarıda güzel ayakkabı kutularını alıyorum yapışkanlı kağıtlarla kaplıyorum Ayakkabılarımı öyle kaldırıyorum. Hem güzel görünüyor hemde toplu duruyor. Yorganlara gelince annem yakın zaten sırf kendimiz için bir yorgan getirdik eve kalanı annemde Bu yüzde onlarla uğraşmak zorunda kamlıyorum

8. 14 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

o kadar çok kaldırılacak kıyafet oluyorki şaşırıyorum. dışarı çıkarken giyecek beş on şey anca var ama ev kıyafetleri eşofman derken çoğalıyor gidiyor. poşetlere koyup nereyi bulursam oraya tıkıyorum. ufaklığa baza aldım onun altı çok faydalı oldu. bizim yatağın altı çekyatlar yüklük elbise dolabı heryer dolu.
    ezo düzenleme varmış canım alıştık dimi?

10. 14 Kasım 2007
  11. EU1

EU1 Guest

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:aman atılmayalımda

12. 14 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

ezo o torbalar için süpürgenin özel bir başlığı olmalı dimi nerden bulacam ben o başlığı?yoksa bende alırım onlardan. bide ufaklığın küçülenlerini kaldırıyoruz. bi daha olursa diye. aslında vermeyi tercih ederim ama almak zor üç beş taneylede olmuyo çok kıyafet lazım biriktiriyoruz makineye atıyoruz kışında hemen kurumuyo.Allahtan yüklük var çok şey alıyo yorganlar yüklükte benim.

14. 14 Kasım 2007
  15. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Konu dışı mesajlar olmasın lütfen arkadaşlar...yerimseniben

16. 16 Kasım 2007
  17. yaramas

yaramas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kiler hurç ta ......................................................enson kadırdığında yıkamam çünkü güve gelmez .bu kışlıklar için geçerli .......kiraçi olmak daha zor dolap felan yok ah ah

18. 16 Kasım 2007
  19. EU1

EU1 Guest

naftalinliyoruz kışlıkları. önceden yıkayıp kaldırırdım 10 makina oluyor nerdeyse çok yoruluyordum bide çıkarınca hafif koku oluyor nem midir bilmem artık yıkamıyorum ama oraya buraya tıkıştırcam diye uğraşıyorum.