yazz 24+4

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve carpediem19 tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : carpediem19
  1. carpediem19

carpediem19 huyyysuuzzz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar doktor hanım size bi sorum olucaktı bu benim 4.kutum yani hapa başlayalı 4 4.5 ay oluyo bu ayki hapta bikaç kere belli aralıklarla hapımı içmeyi unuttum ertesi gün içtim fakat hapın prospektüsünde unutulduğunda yapılması gerekenlerde ilk hafta unutulursa ek yöntem kullanın diyo bu ilk kutunun ilk haftasımı yoksa her hangi bi kutunun ilk haftasımı yani beni ilgilendiriyomu yoksa yeni başlayanlar için mi???

2. 27 Temmuz 2010
  3. carpediem19

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana ne zaman cevap vericeksiniz çok merak ediyorum doktor hanım üstelik dün başkalarına cevap vermişken

4. 27 Temmuz 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba her kutu için ilk yarıda unutulan haplara yapılan genel uyarıdan bahsediyorsunuz doğrudur. tek tablet unutup ertesi gün aldığınızda aslında çok da korkacak birşey yoktur ama iki ve daha fazla tekrarlamış ise o ay mutlaka prezervatif kullanılmalıdır. sevgiler.

6. 28 Temmuz 2010
  7. carpediem19

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktor hanım teşekkür ederim cevapladığınız için aslında bu kutuda 3 defa farklı zamanlarda hapı içmeyi unuttum (ilk hafta,ikinci hafta üst üste iki kere) yani hamile kalma ihtimalim var peki napıcam hapı bırakmalıyım değil mi?

8. 29 Temmuz 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    eğer lekenlenmeniz olmadıysa kutuyu bitirebilirsiniz ama mutlaka prezervatifle korunun.

10. 29 Temmuz 2010
  11. carpediem19

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktor hanım lekelenmem bikaç gündür var ne yazıkki az önce kendi doktorumlada görüştüm o da bikaç kere unuttuğum için ek yöntemle korunmamı ve hapa devam edebileceğimi söledi yalnız benim korunmadan birlikteliklerim oldu hamile kalabilirim yani? bi de bişey daha sorucam kendi doktoruma sormayı unuttum 4 ay önce doktoruma gittiğimde testler yapıldı testin adını şu an hatırlamıyorum fakat doktorum değerine bakarak hamile kalmak istiyosan kısa bi tedavi uygulamamız lazım demişti bana bende istemiyorum diyince peki o zman yazzı kullanmaya devam edin dedi yani benim hamile kalmam olasımı? olasıysa ne zaman anlaşılır adetime 6 gün var?

12. 29 Temmuz 2010
  13. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    adet gecikmeniz olursa kanda gebelik testi ile anlaşılabilir ancak.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.