yazz d.k.hapı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve carpediem19 tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : carpediem19
  1. carpediem19

carpediem19 huyyysuuzzz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba dr hanım bi sorum daha var size bu hapta üzerinde yazdığı gibi 24+4 hap var 4 tanesi diğerlerinden farklı bugün onlardan ilkini kullanıcam prospektüsü okudum ama anlayamadım o dört hapın diğerlerinden ne gibi bi farkı olduğunu yani onların doğum kontrolüyle bi alakası yok mufisfisfis

2. 7 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    yazz ilacı dğerlerinden farklıdır hepsini kullanacaksınız son 4 kullanılırken adet kanamnız olacak. Korunma etkinliğinde azalma yaratmaz. Içinde düşük düzeyde östrojen vardır.

4. 7 Mayıs 2010
  5. carpediem19

carpediem19 huyyysuuzzz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim zaman ayırdığınız için

6. 5 Temmuz 2010
  7. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    24+4 yazz hapının kullanımını tam olaak yazarmısınız.dr gitmeye vaktim yok düğünüme 3 hafta kaldı .ben 6 sında adet olucam başlasam adetin ilk günü başlanıyo dimi? ve 25 temmuzda düğünüm var .en az etkisi olna ilaç bu mu ve exsta bi koruma gerek varmı ? peki o 4 ilaca başladığımızda adet kanaması gerçekleşmesse ne yapıyoruz biz rutin hep içiyomuuyuz.28 hapı sırayla .adet düzenli veya düzensiz.

8. 7 Temmuz 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam adet ayarlaması yapmak için yazz doğru bir ileç değil kesintisiz kullanıldığından renk değiştiren bölümde adet göreceksiniz. ya son 4 hapı yutmadan yeni kutu alıp aravermeden onlara devam edin ya da 21 gün kullanımlı ilac başlayıp düğün balayı dönemi geçene kadar hiç kesmeden yeni kutuya başlayarak kullanın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.