yeşil çay ve kabuk tarçın

Konusu 'Zayıflama Kürleri' forumundadır ve qzhr tarafından 10 Mart 2012 başlatılmıştır.

10 Mart 2012
    Konu Sahibi : qzhr
  1. qzhr

qzhr Hoş Geldİn MeleğiM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Slm kızlar, iki haftadır sabah öğlen akşam yemeklerden sonra içiyorum :) sabah aç karna... 2 kilo 12 gr. vermişim hemde iş yerinde tartıldım hihoytt karışımda şöle:
    3 tatlı kaşığı yeşil çay
    1 ad kabuk tarçın (parçalalara ayırıyoruz)
    1-2 adet karanfil
    sıcak suda 10 dk bekletiyoruz, ılık bir şekilde içiyoruz...
    (eğer şekersiz içemiorsanız 1 çay kaşığı bal ile tatladırabilirsiniz...
    bol bollllll booooooooooooolllllllll zayıflamalar inş...
    :KK36:
  2. 10 Mart 2012
  3. pei

pei Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    inşallah cnm ..

ne kadar suda demliyoruz bunları?
    kabuk tarçın günde 3 tane mi kullanmış oluyoruz ?
  4. 11 Mart 2012
  5. jervez1

jervez1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sabahları aç karnına yeşilçay içiyorum diyetle ve sporla destekledim 3 ayda 11 kilo verdim..
    Yarın sabah bu tarıfe göre içerim yeşilçayımı teşekkürler
  6. 11 Mart 2012
  7. miss_axii

miss_axii Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sadece yeşil çay mı içtin ?? bende hep yeşil çay içiyorum yarın da spor salonuna başlıyorum inş bende vericem bu kiloyu
  8. 12 Mart 2012
  9. qzhr

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben önce çaydanlıkta suyu kaynatıyorum, kaynamış suyu büyük boy cezvede karışımı atıp 10.15 dk demliyorum, süzdükten sonra büyük kup bardakta içiyorum ama bu aralar biraz ara vericem kabızlık yapıo. 2 günde bir kullanıcam ama etkisi büyük kilo verdio tabiiiiiiii yedikelrimizede dikkat edicezki midemiz hazmedebilsin, yeşil çayda ona yardım edio :D inş başarırsız başarırız....
  10. 12 Mart 2012
  11. qzhr

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım önceden sadece yeşil çay içiyordum, tadı alışılıo. ama duydumki kabuk tarçın, karanfil, yeşil çay karışımı daha çok işe yarımuş diyerek başladım. tadı çok kötü dilim ekşio sanki ama ben bal katıyorum tadı hoş oluo :D birzck. çok mennun kaldım ama kabızlık yapıo sanırım bende etkisi oldu. azalltım iki günde bir akşamları içmeye başladım. ama en önemlisi midemizi hafif yiyecekelrle doldurmak. çayda mideye yardım ediyor hazmetmek kolaylaşıo. bol bol yeşillik yemekte çok faydalı canım inş etsini görürsün.
  12. 12 Mart 2012
  13. qzhr

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım aklını karıştırmak istemem ama, sana birkaç önerim olucak. ama tabi senin düşüncen daha önemli. evliliğim 11. ayındayım aşırı kilo aldım 75 oldum düğünümde tam 57 kiloydum bana da ideal kiloydu. 18 kilo fazlam oldu. sebebi ise hormon gelişimi değişimi sitres oldu belkide bahene bunlar benim vücudum kilo almaya elverişli. elbiselerim olmuo, yeni aldıklarımı birkere giyer sonra içine giremez oldum derken 75 kiloya geldimmmm. çevremdekiler çok kilo aldın dikkat et doğumdan sonra seni düşünemiyoruz muhabbetler olunca ben çıldırdım haliyle, araştırdım araştırdım bi yol buldum kolay zahmetsiz. bir saat dans etmek, 100 kalori yakıyomuş, 1 saat hızlı tempo yürüyüş 250 kalori ama düzenli belirli saatlerde. uyguladım sana yemin ederim, 3 kilo verdim 1,50 haftada akşamları 6 dan sonra yemek yemedim. derken yürüyüşü bırakmak zorunda kaldım hava şartları yüzünden, dans etmeğe gelince onuda bıraktım derken daha fazla kilo aldım ne yapsam ne etsem veremiyordum. şimdi ise çaya başladım 2,50 kilo verdim. demek istedim birşeye başlayınca bırakmamak gerkio bırakında olucakalr ortada spora gitmek yerine dansı tavsiye ederim mezdeke oyna ama asla bırakma, sporu bıraktında daha çok kilo alıcaksın arkadaşım. sen diceksin dansı neden bıraktın die ev şartları uygun olmadından ama 1 saat bile olsa devam etmeye çalışcam. azıcık havaların ısnmasını bekliyorum başarılar sennle olsun...
  14. 12 Mart 2012
  15. qzhr

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben önce çaydanlıkta suyu kaynatıyorum, kaynamış suyu büyük boy cezvede karışımı atıp 10.15 dk demliyorum, süzdükten sonra büyük kup bardakta içiyorum ama bu aralar biraz ara vericem kabızlık yapıo. 2 günde bir kullanıcam ama etkisi büyük kilo verdio tabiiiiiiii yedikelrimizede dikkat edicezki midemiz hazmedebilsin, yeşil çayda ona yardım edio :D inş başarırsız başarırız...
  16. 12 Mart 2012
  17. pei

pei Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    saol cnm cevabın için bende deniyeyim bakalım nolucak.sanırım yanında bol su içmek gerekiyorki kabızlık olmasın..
  18. 12 Mart 2012
  19. qzhr

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben günde 1,50 2 lt su içiyorum ama yine de kabızlık oluo sürekli, bende bekunis kullanıyorum arada düzelio .... ama bol su içmeni tavsiye ediyorum:...