ye-mi-yor

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Biricik tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Biricik
  1. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar oğlum 9 aylık ve doğru dürüst birşey yemiyor. yaptığım herşey çöpe gidiyor. üstelik kaşıkla birşey yemek istemiyor kaşığı görünce hemen kafasını çevirip ağzını kilitliyor.sadece beni emmek istiyor.bu yüzdende kabız oldu. yardım edin kızlar yaa.. ne yedirecem ben bu çocuğa.:sm_confused:

2. 17 Aralık 2008
  3. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    sadece seni emerek nasıl kabız oldu yaa
    bir de yese nolcak?

4. 17 Aralık 2008
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya sevdıgı hıc bırsey yokm mu et suyuyla corba yapmayı dene
    yogurtlu meyveler ver..

kılosu ne kadar

6. 17 Aralık 2008
  7. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tek sevdiği şey ekmek. eline aldımı geri alamıyorsun. yoğurdu birara çok seviyordu şimdi yemiyor. çorbaları yemiyor. bir de kendisi yemek istiyor. off...of..kafamçokkarıştı

8. 17 Aralık 2008
  9. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Aynı dert bende de var. Benim oğlumda ekmeğe saldırıyor ama diğer yiyeceklere ağzı kilit. Kaşığı gördüğü an etinden et kopartılıyormuşçasına ağlıyor. Bir ara ben parmakla yedirdim peynirini. Koca ekmek verdim eline kendsi daha yiyemiyor bunu şans bilip yaladığı yerlere labne sürdüm. Biraz zorladım daha çok sinir oldu. Sakın ısrar etme bu sefer kaşıktan tiksiniyor. Varsa yoksa beni emsin memede uyusun. Ben bayramdan önceye kadar 20 cc filan yedirmeyi başarıyordum ama bayramda bıçak gibi kesildi. Suyu ilaç emziği ile veriyorum. Tatlıyı seviyor o yüzden pekmeze demir damlasını karıştırıp veriyorum. Kahvaltısınıda kara üzüm suyu ile veriyorum.My-Cey'in myfeeder isimli bir ürünü var. İçine meyveleri koyuyorum. Onunla dişlerini kaşırken bir iki lokma yiyor. Ürünü MYCey My Feeder adresinden inceleyebilirsin.Yemeyen çocuk çok zor.Allah yardımcın olsun. Bebeğinin kilosu nasıl??

10. 19 Aralık 2008
  11. babystorm

babystorm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum da ye-mi-yor.yaklaşık 1.5 ay önce ek gıdaya başladık.kaşığa asla ağzını açmıyor.zorla açıp yedirince ağzından fışkırtıyor.bir mucize olup yutarsa da kusuyor......bugün alışır,yarın alışır derken ne kilo aldı,ne boyu uzadı.zaten aman aman bir kilosu da yoktu.suratı kaşık kadar kaldı.sinirlerim bozuldu artık.biberonu da beceremedi.oyuncak zannedip oynuyor.sonumuz nolcak bilmem.

12. 20 Aralık 2008
  13. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benimkinden zayıfı varmı?? 10 aylık 8300 gram yemiyor yemiyor yemiyor.

14. 21 Aralık 2008
  15. babystorm

babystorm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimki de 6.5 aylık ve 6840gr.....dün yine bütün gün yemedi birşey.akşam zorla azıcık mama yedi,yattı.sonra kalkı bi güzel kustu.

16. 22 Aralık 2008
  17. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı dert bendede var oğlum 10 aylık oldu hiç birşey yemiyor üstüne çok düşmüyorum bu seferde hiç yemezmki diye korkuyorum kilosu ii ama olsun sütüm nereye kadar yetecek hergün sinirimden ağlıyorum napcamı şaşırdım kızlar yya bi akıl verin sonradan hiç yememe gibi sorun olrmu acaba................

18. 22 Aralık 2008
  19. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    seni emiyorya ondan istemiyor bence süttende kesemezsin küçük valla allah kolaylık versin canım