yeddieminlikten istifa

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve valeri tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

17 Ocak 2010
    Konu Sahibi : valeri
  1. valeri

valeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bulunduğum firmadaya haciz geldi ve ben de o anda orda bulunan tek kişi olduğum için yeddiemin olarak imza attım.şimdi işi bıraktım. yeddiemin yükümlüğünün benden kalkması için ne yapmam lazım.yeddiemin dilekçe örneği nasıldır.yardımcı olucak hukukçu hanımlara şimdiden teşekkür ederim.

2. 17 Ocak 2010
  3. xgelincikx

xgelincikx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    .........

Son düzenleme: 17 Ocak 2010
  4. 22 Ocak 2010
  5. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilgili dosyaya hitaben bir dilekçe yazacaksın.ben şu şu tarihler arasında borçlu şirkette çalıştım. şu tarihteki haciz işleminde memurca yeddiemin yazıldım. filanca tarihte ...... sebebiyle işten ayrılmam nedeniyle yeddieminlik görevini gereği gibi ifa edemeyeceğimden bu görevden istifa etmekteyim. gereğinin yapılmasını talep ederim.... bu kadar canım

6. 26 Ocak 2010
  7. valeri

valeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten teşekkür ederim.hiç kimse yardım etmiycek sanmıştım

8. 1 Kasım 2013
  9. boyacii

boyacii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bir sorum olacak yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.. 3 yıl önce çalıştığım firmada borçları nedeni ile hacz edilen 2 araca yeddiemin oldum .imza attım ancak yaşım 20 kanunları bilmiyorum çıkıncada feragat etmek aklıma bile gelmedi bugün bi tebligataldım evliyim daha 1'5 yıllık şokk oldum ne derim eşime diye.15 gün için de araçalrı teslim edin diyor bende değilki hiç bi zamanda olmadı zaten ne yapacağım ben şimdi bilmiyorum bazı yerlerde hapis falan diyor :KK43:((( lütfen bişey bilen yardımcı olabilir mi :KK43:(((