Yediklerimiz Hormonlu mu?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sekerdelisi tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sekerdelisi
  1. sekerdelisi

sekerdelisi So I am so different... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Mrb kızlar 21 haftalık hamileyim yatıp kalkıp meyve sebze yiyorum özellikle erik, kiraz, çilek, domates, salatalık ama aklıma takılan bi şey var bunlar hormonlu mu olur bu aylarda? Çok canım istiyor yemeyeyim diyorum duramıyorum siz yemiyor musunuz? Şekli bozuk olanları almamaya çalışıyorum. hormonluysa eğer Allah korusun bebeklerimize nasıl etki eder küçücük yavrumu hormonla zehirlemek istemiyorum

2. 24 Mayıs 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bazı meyvalar hala hormonlu ama canımız istiyo mecburuz diyoruz yiyoruz.genelde eşim bana meyvaları ağacından toplatıp getiriyo bildik yerleden hormonsuz ama bazen manavdan alınca bilemiyoruz hormon varmı yokmu.meleklerimiz allaha emanet.şu zamanda inan herşeyde hormon var

4. 24 Mayıs 2010
  5. sekerdelisi

sekerdelisi So I am so different... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canım bilinen yerlerden alma şansın varsa çok iyi. Biz urfada görev yapıyoruz inan burda topraga ne eksen kuruyor gülleri bile buzdolabında saklıyor çiçekçiler enteresan bi şehir. Hep dısardan geliyor o da malum hiç yerli bi ürün yok. Ben de hep yerken Allah korusun bebegimi diyorum elimden baska bişey gelmiyor

Son düzenleme: 24 Mayıs 2010
  6. 25 Mayıs 2010
  7. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Hormonsuz ürün kalmadıki artık şehirlerde. Dün eşim almış kiraz, kayısı falan. Görüntüleri mükemmel. Sanırsınızki tatları çok güzel. Ama tadın t'si bile yok.. Hepsi hormonlu işte ne olacak. Meyve ve sebzeyi köyde dalından koparıp yemek lazım , işte o zaman tadına doyum olmuyor.