Yedikule Hayvan Barınağı

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve falanist tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : falanist
  1. falanist

falanist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hayvan barınakları...Kimimizin işi gücü olmayanların kedi köpek besledikleri yer olarak düşündüğü, kimimizin görüntülerini gördüğümüzde ah ah vah vah deyip geçtiğimiz yerler...Barınak sahiplerinin ve çalışanlarının işi gerçekten zor. Dile kolay tam 2000 köpek. Zamanında cins köpeğim olsun denilip pet shoplardan alınıp hevesi geçince sokağa atılanı mı istersiniz, araba çarpıp kolu bacağı kırılanı mı, ölesiye dövülüp bırakılanı mı, hastalandığında sessiz sedasız barınağın kapısına terk edileni mi istersiniz...

http://2.bp.kadinlarkulubu.com/_m9e5NILrfVg/SM7cIvLb1JI/AAAAAAAAABc/VjVTxzcWAX0/s320/barinak002.jpg

Maddi yardım yapamasanız bile evinizdeki eski gazeteleri, bir paket makarnayı, bir kutu sütü götürdüğünüzde bile güler yüzle karşılanacağınız bir yer Yedikule. Hele bir de köpeklerle sarmaş dolaş oynamayı sevenlerden iseniz daha barınağa girmeden acaba ne getirdiniz diye elinizi kolunuzu koklayan köpeklerle cümbüşünüz başlayacak demektir. Varın içerideki eğlenceyi siz düşünün...

Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı | 2000+ Köpek için Umut Kapısı

not: alıntı değildir...

2. 17 Aralık 2008
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım türkiyenin en iyi barınaklarından..

gerçekten çok emek harcıyor çalışanları. sitelerini sık sık takip ederim.
    az çok demeyip ktkıda bulunulmalı. bazı pet alışveriş sitelerinin de barınak bağış bölümü var mamayı birz daha ucuza alıp oraya gönderebiliyorsun.

Allah tüm canlara yardım etsin.açıkta bırakmasın

4. 17 Aralık 2008
  5. falanist

falanist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

evet, ben gönüllü barınak yöneticisi Meral Olcay hanımla görüştüğümde anlaşmalı mağazadan indirimle 18 kg mamayı 35 ytl ye alabileceğimizi söylemişti.

6. 28 Aralık 2008
  7. falanist

falanist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, kk olarak bir buluşma ayarlayıp barınağı ziyaret etmeye ne dersiniz? inanın çok büyük beklentileri yok, eski gazete, süt, makarna, bisküvilerimizi alıp bir haftasonu bir kaç saatimizi ayırsak inanın çok makbule geçer...

8. 28 Aralık 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    giderken mutlaka burdan yazın.bende makarna için ücret göndermek istiyorum..yani sadece makarna değil ihtiyaçlarının bir kısmını karşılamak adına..
    profilimde ist yazıyor ama ist.da değilim..olsam emin olun gelirdim.

10. 28 Aralık 2008
  11. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ne kadar güzel düşünmüşsünüz.

İstanbula bazı dönemler hariç gelemiyorum ama evdeki hayvanlarıma mama siparişi verirken hep barınağada bir paket mama gönderiyorum, pet alışveriş sitelerinde bağış kısmı oluyor ya.

Bu arada eğer görevlilerle görüşürseniz bir bağış hesapları var ise bağış gönderelim tabi umarım gerçekten hayvanlar için kullanılıyordur.

12. 28 Aralık 2008
  13. falanist

falanist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    nevbahar ve saruboceq duyarlılığınız için çok teşekkür ederim, meral hn ile iletişime geçeceğim, bir hesap numarası var ise hemen burdan paylaşacağım sizlerle. ben bir aksilik olmazsa önümüzdeki cumartesi ya da pazar gitmeyi düşünüyorum, öğrenci halimle çok iyi maddi bağışlar yapamasam da elimden gelen şekilde destek vereceğim

14. 29 Aralık 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198

benim çok yabancı olduğum konular bunlar samsunda da malesef barınak yok..
    haber bekliyoruz senden:a.s.:

16. 29 Aralık 2008
  17. falanist

falanist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, hasta köpecikler için maddi yardımda bulunmak istiyorsanız, barınağın sayfasındaki iletişim bölümünden meral hanıma mail atabilirsiniz, kliniğin hesap nosunu isteyene verebileceğini söyledi. onun dışında yine sitede yardım etmek istiyorum bölümünde club safari'ye girip mama bağışı da yapabilirsiniz. ve de yine sitedeki sanal mağazadan, yeniyıl takvimi, tişört, kupa, anahtarlık vs. de satın alabilirsiniz

18. 2 Ocak 2009
  19. falanist

falanist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hanımlar bu arada, barınağın hazırladığı 2009 takviminden de sipariş verebilirsiniz, sadece 10 ytl. içinde fotoğraf yarışmasına katılan barınak köpeciklerinin resimleri var. sipariş vermek isteyenler barınağın sitesindeki kampanyalar bölümünden clubsafari nin sitesine yönelerek sipariş verebilirler