Yeditepe hastanesi cem fıçıcıoğlu

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhaba kıslar..Ben umut tüp bebekte tüp bebek deneyecektim ama vazgeçtik ordan yeditepe hastanesi prof.dr cem fıçıcıoğlu'na gitmeye karar verdik.sebebine gelince tüp bebek raporu çıkarmak bu merkezde daha kolay oluyomuş ama orda yaptırınca tüp bebeği.benim daha önce iki aşılamamda olduğu için kolay rapor alırız dediler.tüp bebeğe 2000 lira ödiycem ilaçlarında %20'sini ödiycekmişim.sizce burası nasıl biyer doktor ve merkez hakkında bilgisi olan varmı burada tüp veya aşılama deneyipde hamile kalan kalamayan varsa ayrıca bu rapor için neler gerekiyo?Lütfen bildiklerinizi paylaşırmısınız benimle? Şimdiden tşkler..
  2. 2 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Kimse yokmuuuuuuuuu.........
  4. 2 Aralık 2008
  5. okyanus84

okyanus84 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    su damlası merhaba bende geçen sene yeditepe ye cem beye gittim mikroenjeksiyon denedim ilk başta çok ilgilendiler ama işlemden snr hiç ilgilenmediler benim sonuc negatif çıktı ve sonrasında ne cem beye nede bi hemşireye falan ULAŞAMADIM telefona bi türlü bakamadılar BAYA ZOR GÜNLER GEÇİRDİM YANİ en sonunda cem beye mail attım rapor için de bazı bilgiler istediler resim eşimin test sonucu istediler yani bunu hatırlıyorum canım hayırlısı olsun inşallah bi an önce bebişine kavuşursun
  6. 2 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

?????????????????????
  8. 2 Aralık 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Şimdi kafam çok karıştı off napıcağımı şaşırdım
  10. 2 Aralık 2008
  11. okyanus84

okyanus84 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım moralini bozmak istemedim ben orda tedaviye başladığımda bi çok hamile kalan bayan vardı bide benim 2 cm lik kistim vardı ondan tutmamış olabilir ama ben sonradan çok üzüldüm çünkü transfer sonrası bana %100 oldu dedi onun için büyük hayal kırıklığı yaşadım:çok üzgünüm:inşallah senin tutar :teselli:
  12. 11 Aralık 2008
  13. NEHXIXR

NEHXIXR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba su damlası bende yeditepe hastanesine gitmeye karar verdim...neden mi ben 4 yıllık eyliyim bir bebek sahibi olamadım 1 kez aşılama 2 kez tüp bebek denememe rağmen sonuç alamadık...
    bize eşimin abisi tafsiye etti cem bey'i bir müşterisinin 22 yıl çocukları olmamış kadın şuan 41 yaşındaymış dr.cem bey'e gitmeden önce çok yerlere gitmişler çok tedaviler uygulanmış ama hiç bir sonuç alamamışlar onlarada bir başkası sölemiş yeditepeyi gitmişler ve şuan 1 yaşlarında ikizleri varmış bizde ondan sonra karar verdik gitmeye evlendiğimizden bu yana gitmediğim dr.hastane kalmadı
    hep en iyilerine gittik sonuç neğatif ve bana sölenen yumurtaların rezervinin iyi olmayışı direk tüp bebek
    ama hiç bir ilaç vermedi dr.cem bey'le 03/11/2008 de randevumuz vardı ve görüşmeye gittik daha önceden yapılan bütün testlerimide götürmüştüm ve baktı evet yumurta rezervinde düşüş var ama adet düzensizliğin varmı dedi bende 28 günde bir olan düzenli adetlerin olur dedimğim zaman sana 2 ilaç
    yazacağım birini devamlı diğerini 1 hafta kullan ve adetini 2 günü fsh değerine baktır ve gel dedi bana
    ve bu ilaçın biri hormon ilacı ve ben bu dr.güveniyorum bana bunları yaptır ve gel tedaviye başlayalım
    dedi bende fsh değerime baktırdım test sonucumda prolaktin değerim yüksek çıktı 63.2 devlet hastanesinde yaptırmıştım bu dr. güveniyorum hem bu dr.lar birbirlerini tanıyorlar son adet olunca yani
    bu aralar tekrar yaptırım gidicem cem bey inşallah hakkımızda hayırlısı olur bence sen içini rahat tut ve
    allaha dua et kardeşim dr.cem bey'in bize dediği ben bu tedaviyle 2 yumurta bile alsam şansımız var
    siz pozitif düşünün dedi sizde onu yapın allah büyüktür ve yücedir bizde birgün yavrularımızı kucağımıza alacağız şimdiden tedavin hayırlı olsun benimde inşallah güzel sonuçlar alırız allaha emanet ol...gürüşmek dileğiyle...
  14. 12 Aralık 2008
  15. saveist

saveist Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    su- damlası bende şu an yeditepede tedavi görüyorum. hemşire ve doktor ilgileniyorlar. her şeyden önce stres olmamalı. beslenmeye de dikkat etmeli. ben yarın kısmet olursa hcg vurulacağım yumurtalar iyi dediler bakalım hayırlısı. bence iyi bir hastane tavsiye ederim.
  16. 19 Aralık 2008
  17. bakgun

bakgun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm saveist benimde haftaya yeditepede randevum var.tüp bebek için görüşmeye gidicem. seninle hangi doktorilgileniyor.doktorun bellimi yoksa her gittiğinde farklı doktormu ilgileniyor birde hemen tüp bebek raporu ordan çıkıyormu? yanıtlarsan çok sevinirim inşallah senin içinde herşey hayırlısıyla olsun rabbim hepimizi sevindirsin
  18. 19 Aralık 2008
  19. sema3456

sema3456 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bildiğim kadarıyla ssk anlaşması olan yerin fark alması yasaklandı. %30 veya 40 ını alabiliyorlar oda 300-400 ytl olması lazım. dikkat edin kızlar.