Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve sonnbahar tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sonnbahar
  1. sonnbahar

sonnbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Yeditepe de Tüp bebek deneyenler varsa lütfen tecrübe ve gözlemlerini paylaşınız.

ve Gazi Yıldırım hakkında tabiki

Sevgiler

senağlama

2. 14 Ekim 2010
  3. sonnbahar

sonnbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Lütfen tecrübeli arkadaşlar bilgi verin yardım edin
    Çok korkuyorum ben nerde yaptırıcam tüp bebeği
    Nolur yardım edinnnn

4. 23 Ekim 2010
  5. kavun_ici

kavun_ici Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben yeditepe de yaptım sonucu bekliyorum. Ben hastaneyi beğeniyorum.

6. 23 Ekim 2010
  7. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    tüp bebek konusunda bilmiyorum ama bi kadın doğum dr u olarak gazi bey mükemmel bi insan çok iyi insan olduğu içinde çok iyi bir dr

8. 25 Ekim 2010
  9. sonnbahar

sonnbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kavun_ici Allah yardımcın olsun hayırlısı olsun sonucunu paylaşırsan sevinirim bol şans
    dua edicem senin için

nickmin kenarı eve doktor olarak ve insan olarak bende gördüm iyi bi insan olduğunu ama tüp bebek olayı çok farklı iştee
    iyi artaştırmam emin olmam lazım oyüzden

10. 25 Ekim 2010
  11. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben hamile aklmadan önce cem fıçıcıoğlu ile görüşmüşdüm bana o adam çok itici gelmişdi alman hastanesine gittim oradaki drlar rahatlatıyo insanı zaten teyzemde orda yaptırmışdı tüpbebeğini 34 yaşındaydı ozaman ilk seferde tutmuşdu. benim eşimde varikosel olduğu için olmuyodu bebek aşılama bile tutmuyodu alman hastanesindeki dr ne olur ne olmaz sizdenbi rahim filmi alalım şu tarihde tedaviye başlayalım diye anlaşmışdık ozman yani 2009 ylında sadece tedavi ilaçsız 7000 tl idi. rahim filmi için adet olmam gerekiyomuş bekle allah bekle adet olmuyorum meger hamileymişim benim için mucize oldu allah isteyen herkeze bu duyguyu yaşatsın. sende en kısa zamanda iyi bi sonuç alırsın umarım

12. 28 Ekim 2010
  13. ayse79

ayse79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar,bende cem fıçıcıoğlu hakkında yorum yapmak istedim ki bizim gibi durumda olanların maddi manevi her şeyleri suistimal ediliyor.Benim eşimde azospermi hastalığı var,aylarca araştırmalarımızdan sonra Yeditepe hastanesi cem fıçıcıoğluna gitmeye karar verdik maalesef.Çünkü sayelerinde eşim ve ben 2 senedir kendimize gelemedik.Ekim 2008 de büyük umutlarla cem beye gittik sadece 3 dk.konuşma zahmetinde bulundu o da imzaladığı evraklardan yüzümüze bile bakmadı.Adetin 2.günü sizi bekliyorum dedi.2.günü gittik iğne işlerine başlandı 10 gün iğne kullandım son gün çatlatma iğnesi verdiler ve ertesi gün ikinizde aç gelin eşiniz ameliyat olacak (tese) sperm bulunursa sizden yumurta toplanacak anestezi için bişey yemeyeceksiniz dendi.saat 9 da eşim ameliyata girdi 2 saat sürdü ameliyatı yapan ürolog size cem bey bilgi verecek dedi.(sitelerinde de sperm bulunamazsa psikolog eşliğinde söylenir yazıyordu) ben eşimin yanında ayılmasını bekliyorum bir yandan da çağırılıp çağrılmayacağımı merak ediyorum tam 2 saat bekledim ne arayan var ne soran, ürolog eşimi kontrol etmeye geldiğinde son cesaret sperm bulabildiniz mi diye sorduk tabi şaşırdı size haber vermediler mi bulamadık dedi.Evet psikoloğu geçtim haber verme zahmetinde bile bulunmadı Cem bey ve ekibi…yaşadığımız şoku anlatmak mümkün değil devlet hastanesi bile bu kadar acımasız davranmaz herhalde sonunda bizi aradılar evet ama muhasebeden gelin hesabınızı kapatacağız diye.Merdivenlerden nasıl çıktım anlatamam çıkarken Cem bey ve Gazi bey kol kola yemekten geliyordu sanırım onlara söyleyecek çok şeyim vardı ama psikolojim o anda buna yetmedi çünkü eşimi de teselli etmem gerekiyordu.Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama ben o hastaneyi araştırdığımda olumsuz bir yazı görmemiştim bu yazıyı yazıyorum ki giden arkadaşlarımız en azından bu konuyu belirtsinler olumsuz bir durumda niye bu kadar ilgisiz davranıyorsunuz diye,sayelerinde 2 senedir bu konuyla ilgili hiçbir yazı okumak istemedim kendilerine buradan teşekkür ederim (ayrıca eşimden sonra ameliyat olan bir hasta daha vardı onda da sperm bulunmamış ve haber verilmedi acilde eşimin yanındaki yatakta yatıyordu yani anlayacağınız tavır herkese aynı sadece bize değil.)

14. 28 Ekim 2010
  15. sonnbahar

sonnbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ayse79
    seni çok iyi anlıyorum buna benzer bi durumu bende özel bi doktor muayenehanesinde yaşadım
    duvarlar üstüme yıkıldı sandım kulaklarımdan ateş çıkıyor gibi yandı ve bi tınlama doktor karşımda konuşyordu ama ben duymuyordum annemin yüzüne bakarak ne tepki verdiğinden konuşulanı anlamaya calışıyordum.
    bana senin çocuğun olmaz git kıbrıstan kadınlardan yumurta al ancak onlarla cocuk sahibi olursun sana yapacak bişi yok dedi böle dan dan dan yüzüme
    1 hafta ne yedim ne içtim ne de uyudum
    ama gazi beye gidince direk çocuğun olur dedi bana ama uğraşmak gerek tedavi olman gerek dedi ama benim önerim tüp bebek dedi
    bende ogünden beri araştorıyorum işte en iyisi neresi diye
    çok isitoyurm bebeğim olsun

peki siz ne yaptınız sonra şu an ne durumdasınız merak ettim

16. 27 Kasım 2010
  17. ayse79

ayse79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba sonbahar mesajını geç cevap veryorum kusura bakma sürekli takip edemiyorum forumu.şu anda bişey yapmadık çünkü tekrar ameliyat etmek istiyor doktorlar ama ben istemiyorum çünkü 1.ameliyatta parça alıp patolojiye gönderdiler 2.sperme baktılar 3.ameliyata hazır değiliz ikimizde tıbbın biraz daha ilerlemesini bekliyorum çünkü ameliyat çok kolay olmuyor.çok üzüldüm senin için doktorlar bu durumda acımasız oluyor sanırım.Biz cem beye gittik gazi bey muayeneye girdi 2 kere ama onunla tüp bebek konusunda konuşmadık sadece yumurta takibi yaptı.Şu anda konumu ne bilmiyorum sonuçta 2 sene geçti.Tüp bebek biriminin sorumlusu cem beydi ve bize sonucu onun bildirmesi gerekiyordu ben bunun için üzüldüm umursamadı bile bizi yani gazi beyle pek alakalı değil bizim durum.