yeditepe üniverstesi hastanesinde doğum yapanlar yardımmm!!!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gulbhc tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gulbhc
  1. gulbhc

gulbhc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar merhaba ,aranıza yeni katıldım..hamileliğimin 36+3. günümdeyim...yeditepe üniverstesi hastanesinde doğum yapmaya karar verdim,doktorumu değiştirip.aranızda bu hastanede doğum yapan var mı..varsa doktorunuz kimlerdi.nelerle karşılaştınız.yaşadığınız sorunlar neler bahsederseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler...

2. 25 Ağustos 2010
  3. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    mrb. bende 30.09.2009 da yeditepede doğum yaptım ve drum gazi yıldırımdı hamileliğimin en başından beri kendisine gittim mükemmel bi dr normalde hastane dr fobim var hemen tansiyonum çıkar günler öncesinden strese giren biriyimdir ama gazi bey okadar mükemmel bir dr ki oley dr a gidiyorum diye gitiim hep şiddetle tavsiye ederim.

4. 26 Ağustos 2010
  5. gulbhc

gulbhc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok 6teşekkür ederim,beniimde doktorum gazi bey olacak:)peki epidural mi yaptınız,sezeryanmı normalmıi??

6. 27 Ağustos 2010
  7. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kızım tersdi 39. haftada hemde suyum azalmışdı genel anestezi ile sezaryan oldu 2. günü wc ye kendim kalkabiliyodum hatta eve gelincer çamaşır bile asdım..:KK70:

8. 31 Ağustos 2010
  9. gulbhc

gulbhc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :):) ne güzel..bende epiduralle sezeryan olmayı düşünüorum.bebimin boynunda 2 defa dolanmış kordn var da..bu cama gelecek inşallah.verdiğin bilgiler için teşekkür ederim..