yeditepe ünv. hastanesine giden, dogum yapan varmı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nickminkenari tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : nickminkenari
  1. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kıslar çok yakın bir arkadaşım hamile ve evi yakın olduğu için yeditepe ünv hastanesine gitmek istiyor fakat hiç bir fikrimiz yok o hastaneyle ilgili etrafızda da hiç doğum yapan yok o hastanede eger sizlerin yakınları yada kendi oraya giden varsa fikirlerinizi paylaşırmısınız....:asigim::1hug::enbuyukkk:

2. 26 Mayıs 2008
  3. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar kimsecikler yokmu bu hastaneye giden yada yakını gitmiş olannnn...hastane hakkında kötü düşünmeye başladım kimsecikler gitmemiş baksanıza...

4. 26 Mayıs 2008
  5. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bir arkadaşım hamilelikten değilde başka bir sebepten gitmişti.Ziyarete gittiğimde eşime ben doğumu burda yapıcam demiştim.hastane çok hoşuma gitti ama inan araştırmadım.Hastane çok hoşuma gitmişti.Başka bilgim yok canım benim ama www.sikayetvar.com a gir ordan hastanenin ismini yaz belki ordan bilgi edinebilirsin.Bebişiniz şimdiden hayırlı olsun .

6. 26 Mayıs 2008
  7. EU2

EU2 Guest

benim ablam orda doğum yaptı memnun kaldı çocuk druda iyi hakkınızda hayırlısı olur inş.