Yeditepemi- umut hastanesimi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xoxzlemkrts tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : xoxzlemkrts
  1. xoxzlemkrts

xoxzlemkrts Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar benim daha önce bir tüp bebek denemem olmuştu şimdi tekrar denemeye karar verdim ama yer konusunda tereddütlerim var yedi tepeyle görüştüm cem bey iyi biri çarşambada umut hast randevu aldım sizce neresi daha iyidir ?

2. 10 Ekim 2009
  3. sevvalzeynep

sevvalzeynep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 3 kere denedim 2sini geçen sene yeditepede cem fıçıcıoğluna yaptırdım ama olmadı umudada görüşmeye gitmiştim çider vasıtasıyla bilmem nasıldır benm içim ısınmadı diye orda yaptırmamiştım buara görüşmeye gidersem eurofertila gitcem görüşmeye eşiazo olanlara ilacsız uygulamaları varmiş die duydum 7tepeye ilk gidildiğinde iyi karşilıyolar 2.ci tedavinde o ilgiyi göremedim bide ora çok kalabalık sen bilirsin bana yaramayan sana yarar belki herşey gönlünce olsun :eek:puyorumnanaktan

4. 10 Ekim 2009
  5. xoxzlemkrts

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben cem beyi beğendim ama yeditepenin ortamını sevmedim

umutla bugün tlf görüştüm ama aklıma bişey katıldı benim durumum hakkında bir bilgi vermeden direk tedavi süresi 12 gün dedi yani kısa protokol dedi ama niye cat diye dedi anlamadım

Daha önce tüp bebek tedavisi olmuştum orada doktorum kısa protokole göre uzun daha iyi demişti

aklım karıştı anlayacağın cem beyde tüm raporladı inceledi rahme baktı sonra uzun protokol dedi

6. 10 Ekim 2009
  7. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    umut hastanesi koşuyolundaki umut tüp bebekse ( 4. ve Allaha şükür son denememiorada yaptığım için ) gözü kapalı umut derim .. yedi tepeyi hiç bilmiyorum bu arada .. umut tüp bebek ekip olarak bahçecinin ekibi olduğu için kullanılan ilaçlardan tedavi protokolleri ve usulerine kadar hep bahçecinin izinde olmak zorunda her yönden

8. 11 Ekim 2009
  9. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım benimde bildiğim kadarıyla uzun protokol daha iyi....kadında sorun yoksa uzun protokol yapılıyo diye biliyorum...ama tabi belkide sana kısa protokol daha iyi gelicektir....insanların sorunlarına göre protokoller değişiyomuşşşş....belki rahimine baınca fikride değişebilir...hakkında hayırlısı olsunnn

10. 11 Ekim 2009
  11. xoxzlemkrts

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

sanada kısa protokol mü uygulandı. bizde sorun sperm sayısı azlığı sizin sorun neydi

12. 11 Ekim 2009
  13. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de 3. denememi umutta yaptırdım ve allaha şükür hamile kaldım...Ancak Yeditepe hakkında bilgim yok.Ben umuttan memnun kalmıştım, tavsiye ederim...

14. 11 Ekim 2009
  15. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    toprak umutta doktorun enver kurt muydu canım.....

16. 12 Ekim 2009
  17. cingis.pembesi

cingis.pembesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba ben umutta ilk denememde kısa protocol yaptırdı dr, oysa genç ve yumurta rezervim çoktu ki bu tip hastalara uzun protocol uygulanıyormuş. 25 yumurtam çıktı ama 2 olgun vardı ve onlarda döllenmedi. Sonrasında yapılan uzun protocolle bambaşka ve inanılmaz bi sonuç aldım. Keşke ilk başta kısa protool uygulanmasaydı boşuna param gitti.Eğer yaşın gençse uzun protocolde bende diret canım

18. 12 Ekim 2009
  19. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Yok canım benim dr. levent beydi ancak transfer esnasında yurtdışında olduğu için transferimi enver bey yapmıştı.