Yemek odası ile salon koltuk takımı ayrı odalarda olur mu?

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve Yakamozzz33 tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Yakamozzz33
  1. Yakamozzz33

Yakamozzz33 Bir kalpte üç aşk ... Üye

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    Şimdi kızlar baştan sona anlatıyorum uzun olacak kusura bakmayın...
    Ben yeni 106 ekran lcd tv alıyorum bide tv ünitesi yaptırıyorum evim büyük değil malesef ( 165 m kare 4 oda ama odalar küçük) eşyalarım büyük biraz, oyüzden tüm odalar dolu kafamçokkarıştı şu anda salon koltuk takımı ile yemek odası aynı odada oturma odası ayrı bi odada bide çalışma odası var ne salonda ne oturma odasında lcd yi koyacak yer olmadıgı için yemek odasını salondan çıkarmam gerekiyor. Ancak o şekilde salon genişleyecek üniteye yer kalacak ( bi duvarı üniteye ayırmam gerekiyor çünkü ) :eek: şimdi diyorum ki salon ve yemek odası ayrı odalarda olursa tuhafmı olur ? Ben hiç ayrı odada görmedim gittiğim evlerde CADIARZU Kime sorsam onlar bi bütün ayırma diyor güzel olur diyen azınlıkta sizce güzel dururmu ayrı odalarda? bilmiyorumkismile yada evi bu şekilde olanlar fikir verebilirler mi ( resimli olursa daha çok sevinirim alkisalkisalkis ) yerimseniben ay hadi kızlar fikir lütfennn napacamı şaşırdım kafamçokkarıştı

2. 1 Şubat 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    benimde tvm 106 ekran tv ünitem uzun deil tv boyu kadar bence sıgdırabilirsin cunku gercekten öyle cok buyuk sıgmayacak diye bir durum oluşmuyor

4. 1 Şubat 2010
  5. Yakamozzz33

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    ünite canım kısa değil bu uzun olanlardan hani bi duvarı tamamen kaplıyor ya bunun gibi

6. 1 Şubat 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    benimkide böyle ama en olarak tv nin eni kadar ama eger yemek masasını cıkaracaksan hangi odaya koymayı dusunuosun

8. 1 Şubat 2010
  9. shqiptare

shqiptare Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benımde ünitem bayaa büyüktü yenı tasındıgım eve sıgmadı yemek odasıyla koltuk takımı bı arada ben ayırdım çok ta güzel oldu her gelen çok mantıklı yapmıssın dedı mısafır geldıgınde masa hazırla masa topla gibi seelerr olmuo onların gözü önunde dagınıklık fln...bence ayırabilirsin ben cok memnunum valla....

10. 1 Şubat 2010
  11. Yakamozzz33

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    canım sadece yemek masasını değil yemek odasını tümden çıkaracam ( konsol yemek masası sandalyeleri vitrin ve gümüşlük ) çalışma odasını iptal edecem orası yemek odası olacak opuyorumnanaktan büyük benimki ya kiradayım taşınınca büyük eve taşınacam diye büyük yaptırdım hem daha şık duruyo diye böyle güzel oldu ama odaları ayırsam nasıl olur

12. 1 Şubat 2010
  13. Yakamozzz33

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    teşekkür ederim canım kullanan birisinden duymak güzel ... opuyorumnanaktan

14. 2 Şubat 2010
  15. shqiptare

shqiptare Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım bende kıradayken almıstım mobılyalarımı kıralık eve göre snr kendı evımıze cıkınca sıgmadı işte...bizde bi odayı yemek odası yaptık bende gümüşlük fln yoktu sadece konsol masa sandalyelerr ama gayet güzel oldu eskısınden daha kullanışlı gerçekten...misafirin gelince yemegını yee onnlar gecsin salona sen rahat rahat topla gözleri önunde şangur şungur ses çıkmasından çok çok daha ii...bana gelenlerde çok mantıklı oldygunu söyluolar:):)

16. 2 Şubat 2010
  17. Yakamozzz33

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    sevindim canım bende öyle yapacamda çevredeki eleştirilerden kararsız kaldım açıkcası dediğin gibi çok mantıklı opuyorumnanaktan yurt dışında filanda hep öyle evler aslında ...

18. 2 Şubat 2010
  19. gecekusu

gecekusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Boşverin milletin ne düşüneceğini , sizin rahatınız sizin hayatınız sizin eviniz .

Farzetdin ki ilk siz yapacaksınız , ne olur ? bir ilki de siz yapın . Kaldı ki ayrı olan birçok ev var...

Bu arada bence de güzel fikir , ama günlük yemeklerinizi de yemek odasında yiyecekseniz oraya da bir tv gerekebilir :)