Yemek odası takımı yerine masa

Konusu 'Salon Takımı' forumundadır ve H_E_A_V_E_N tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : H_E_A_V_E_N
  1. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar ben öyle tam takım yemek odası istemiyorum vitrin konsol falan yani sadece koltuğuma ve tv üniteme uygun bir masa sandalye istiyorum böyle parçalı şekilde alabilme imkanımız var mı sizce ya da varmı bildiğiniz böyle bir yer....Ben evgörde bir takım beğendim her parça için ayrı fiyat yazmışlar acaba ayrı ayrı satılabiliyormu bilemedim....

2. 13 Nisan 2010
  3. sevgi_kartal

sevgi_kartal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    vardır canımo lmazmı aslında şimdi heryer parça parça satıyor.

4. 13 Nisan 2010
  5. chemeng1983

chemeng1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ayrı ayrı satılıyor, ama bildiğim kadarıyla bazen takım alımlarda fiyatlar daha ucuza denk geliyor.

6. 13 Nisan 2010
  7. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de masa ve tv ünitesi alıcam canım belki küçük bir gümüşlük ,ayrı ayrı satılıyo çoğu yerde şimdi gençler zaten hep bu tarz düşünüyo konsol filan tercih edilmiyo

8. 13 Nisan 2010
  9. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    var canım istedgini alıyosun..istmedigini almıyosun..
    ben öyle yaptım :)

10. 13 Nisan 2010
  11. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben şu üniteyle şu masayı istiyorum mesela ünite merinosun masa da evgörden.Gerçi masa tam görünmüyor ama siyah beyaz hakim kısacası

12. 13 Nisan 2010
  13. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    satılıo tabi cnm hangisini istıosan onu alabiliosun..bende sadece tw unıtesi we masa alcaktım ama sonradan karar deiştırıp konsol we masa aldım.e tabi bide tw sehpası ama oda unıte gibi hemen hemen..yemek takımlarını filan koycak yer olmaz die bide surekli tasıncaz filan her mutfagada sıgmayabilir o yzuden ole aldım. ama senn kendi ewin olcaksa bencede hiç gerek yok konsola gumusluk filan zaten hiç sewmıorum sadeec unıte we masa yeterli bence..mutfagında buyukse tabi

14. 13 Nisan 2010
  15. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    sade masa çok basit duruyo benim kendi evim yerim daralır diye almamıştım.bence masa haricinde yemek odası takımından bi parça olsun.ben şimdi pişmanım mesela.
    birde kahverengi çok güzel duruyo ama çokta toz tutuyo

16. 15 Nisan 2010
  17. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    şimdi cnmm bnmm yemek odasında en pahalı olan masa ve sandalyedir..meselaa 4000 tl lik bi yemek odasının 2000 tl sadece masası oluyor..benim mutfaga büyük bi mutfak masası lasımmm 300 tl lik yemek odasından masasını alayım dedim 1500 tl dedi ...yaniii yemek odasını komple al bence çok güzellll kibar sade modeller var bende öle aldım..bide yemek masası sadece alırsannn tam yanına bi kitaplık al çok güzel duryor:)

18. 15 Nisan 2010
  19. H_E_A_V_E_N

H_E_A_V_E_N papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım doğru söylüyosun ama ben eklediğim modelin fiyat listesine baktım ve toplam masa + sandalye 580 tl tutuyor ayrı ayrı fiyatlarını yazmışlar fiyat listesine o yüzden sadece masa+ sandalye almayı düşündüm ben eşyanın esiri olmak istemiyorum tozuydu tüyüydü uğraşamam çünkü çalışıcam evlendiğimde o yüzden kitaplığa gelince canım onu ben de düşünüyorum üstelik ikeada çok güzel kitaplıklar var onlardan da alıcam tavsiyen için de çooookkkk teşekkür ederim tatlımmmm